Міжнародні змагання "Ігри Героїв". АНОНС

Зображення

Міжнародні змагання "Ігри Героїв". АНОНС

9 вересняу у Києві на території Льодового стадону на проспекті Глушкова відбудеться міжнародний фінал щорічних змагань з функціонального багатоборства для людей з інвалідністю "Ігри Героїв". Початок заходу о 10:00.
У змаганнях братимуть участь найсильніші адаптивні атлети України та представники Великої Британії, Грузії, Сполучених Штатів Америки та інших країн.
Функціональне багатоборство є програмою вправ на силу та витривалість, до складу якої входять переважно добірки аеробних вправ, зарядки та важкої атлетики і функціонального багатоборства.
Ігри Героїв (англ. Games Heroes) — спортивні змагання ветеранів з інвалідністю та цивільних людей з інвалідністю. Ігри були започатковані в Україні 21 травня 2016 року проводяться серед ветеранів Збройних сил України, а також цивільних з інвалідністю. Головна мета «Ігор Героїв» — психологічна та фізкультурно-спортивна реабілітація бійців, соціальна адаптація людей з інвалідністю, впровадження та поширення спортивного руху серед молоді, малозахищених та соціально вразливих верств населення.
Ігри Героїв - волонтерський проект. Підготовкою спортсменів займаються декілька залів по Україні - в Харкові, Києві, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Львові.

Подробиці заходу - на сторінці Події в Facebook

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Читати далі
Згорнути