Матчем ФК «Патріот» VS ФК «Джуніорс» відзначать День Баришівки. АНОНС

Зображення

Матчем ФК «Патріот» VS ФК «Джуніорс» відзначать День Баришівки. АНОНС

17 серпня, в День народження древнього міста Баришівка міський спорткомплекс «Прогрес» прийматиме 14-й тур чемпіонату Київської області з футболу (Вища ліга).

ФК «Патріот» (Баришівський район) зустрінеться з одним з головним претендентів на золоті нагороди обласної першості ФК «Джуніорс» (Шпитьки, Києво-Святошинський район).

Початок матчу: 16:00

«Надіємось на максимальну заповненість трибун нашого чудового спорткомплексу «Прогрес». Це перший матч, який ми проведемо вже цієї суботи. ЗАПРОШУЄМО ВБОЛІВАЛЬНИКІВ ПІДТРИМАТИ РІДНИЙ КЛУБ!!! НАМ ДУЖЕ ПОТРІБНА ВАША ПІДТРИМКА!!! РОБІТЬ МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ!!! ВСІ НА СТАДІОН В ДЕНЬ БАРИШІВКИ!!!», - гостинно запрошує насолодися народного грою ФК «Патріот».

 

 

Трішки історії до Дня міста

Що ж до самого міста, то заснування Баришівки відбулося в 980—990-ті роки князем Володимиром Мономахом Остерським, він збудував транзитно-торгове місто Баруч. Якщо врахувати середину між цими датами, а вона має найменшу похибку, то заснування Баришівки відбулося приблизно в 985 році. Баришівка вперше згадується у літописах у 1125—1126 роках як городище Баруч.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Баришівська РДА
Читати далі
Згорнути