Матч жіночого Суперкубку з гандболу як старт сезону. АНОНС

Зображення

Матч жіночого Суперкубку з гандболу як старт сезону. АНОНС

 

Клубний гандбольний сезон України стартує 24-го серпня у Броварах. В цей день дві найсильніші жіночі команди країни «Галичанка» (Львів) та «Карпати» (Ужгород)  зіграють матч за Суперкубок.

Поєдинок принципових суперниць відбудеться в Броварах на арені Броварського вищого училища фізичної культури. Зустріч почнеться о 17.00. Федерація гандболу України забезпечить показ матчу в трансляціях по телебаченню та в інтернеті.

Суперкубок-2019

«Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород)

24 серпня. Початок – 17.00

Бровари. БВУФК (вул. Шевченка, 23)

Нагадуємо, Федерація гандболу України запровадила жіночий Суперкубок у 2016-му році. Трофей розігрували вже тричі, кожного разу в новому місці, але завжди володарем титулу ставала «Галичанка».

Супербкубок-2016

Херсон. «Галичанка» «Карпати» (Ужгород) – «Дніпрянка» (Херсон) 44:23 (20:12)

Супербкубок-2017

Львів. «Галичанка» (Львів)- «Дніпрянка» (Херсон) 34:23 (18:11)

Супербкубок-2018

Бровари. «Галичанка» (Львів) – «Карпати» (Ужгород) 27:24 (13:12)

Ужгородські «Карпати» в минулому році створили гідну конкуренцію «Галичанці» в суперкубковому поєдинку. Цього разу «Галичанка» знову виглядає фаворитом, натомість «Карпати» спробують перервати серію перемог своїх одвічних суперниць. Склад ужгородської команди на новий сезон ще не сформований. Зокрема не відомо, чи залишиться один з лідерів Анна Лезінська. Її контракт з «Карпатами» завершився і її немає в розташуванні клубу. Натомість головний тренер Віктор Чернов і надалі може розраховувати на першого воротаря Єлизавету Воронько, найкращого снайпера Яну Готру та Софію Безрукову. Один з принципових моментів Суперкубку – як зіграють Наталія Шипляк та Анастасія Мелексецева. Минулого сезону вони виступали за «Карпати», а тепер стали гандболістками «Галичанки».

Віктор Чернов, головний тренер «Карпат»:

«Команда вийшла з відпустки 8-го липня. Поки займаємось в Ужгороді, але також заплановані збори поблизу Ужгорода й контрольні матчі. Тренуємось двічі на день, в складі 18-20 гандболісток, зокрема випускниці СДЮШОР «Карпати». Остаточний склад будемо знати вже у момент подачі заявки. Поки ж маємо гравців на перегляді, разом з тим, наші гандболістки також можуть влаштуватись в інших клубах.

Суперкубок – це можливість перевірити готовність до сезону. При цьому бажано добитись позитивного результату».

 

 

За інформацією Федерація гандболу України та порталу «Броварський спорт»

Фото ГК “Карпати”

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

м.Бровари
Читати далі
Згорнути