Марк Падун у складі "Бахрейн Вікторіус" візьме участь в "Corsa dei due Mari" - Гонці двох морів

Зображення

Марк Падун у складі "Бахрейн Вікторіус" візьме участь в "Corsa dei due Mari" - Гонці двох морів

Всесвітньо відомий представник велосипедної Київщини, вихованець легендарної велошколи «Промінь» Марк Падун у складі команди "Бахрейн Вікторіус" – знову на міжнародних стартах.

 

 

Цьогорічна знакова гонка ранньої весни Тірено-Адріатико відома як "Corsa dei due Mari" (Гонка двох морів). Вперше за свою 44-річну історію італійська семиступенева гонка стартує в Тоскані (Італія). Corsa dei Due Mari розпочинається в середу, 11 березня закінчується у вівторок, 17 березня традиційною трасою Сан-Бенедетто-дель-Тронто. Він буде складатися з одноразового випробування та двох серйозних гірських етапів.

Гонщики починають гонку в Лідо-ді-Камайоре, пройшовши 1109,1 км на 7 етапах, фінішуючи в Сан-Бенедетто-дель-Тронто, причому переможець бере найзахоплюючий трофей «Тризуб Нептуна».

Перший етап триватиме 156 км і буде розділений на дві схеми, останні кілометри будуть ідеально рівними і прямими, тоді як 2-й етап матиме невеликий підйом у гору.

Третій і найдовший етап довжиною 219 км розпочнеться в Монтічіано, піднімаючись на Поджіо Делла Кроче та закінчуючи трохи вгору.

Етап 4 буде коротким, складним днем ​​для гонщиків, які виведуть їх на найвищу висоту гонки. Останні 14 км будуть стабільно підніматися до гірськолижного курорту, Праті Ді Тіво в середньому складає 7%.

На п’ятий день вершники знову мчатимуть по широких і прямих дорогах уздовж прекрасного узбережжя. Досягнувши Кастельфідардо, гонщики вийдуть на замикаючу коло з послідовністю підйомів та спусків протягом чотирьох кіл.

Етап 6 починається в Кастельраймондо з пагорбів на старті, який вирівнюється рівним фінішем, і, як очікується, це буде день для купкового спринту.

Останнім, сьомим етапом буде індивідуальний хронометраж на 11,1 км.

Склад команди "Бахрейн Вікторіус" для "Тірено-Адріатико": Мікель Ланда, Пелло Більбао, Даміано Карузо, Ерос Капеччі, Марк Падун, Ян Тратнік та Фред Райт.

Зазначимо, що 25-річний білоцерківець Марк Падун виступає в бахрейнській команді з 2018 року – в 2017-му він був стажистом в Bahrain-Merida. Минулого сезону спорстмен посів 22-ге місце в класифікації молодих гонщиків на Джиро д’Італія.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути