“Ліверпуль – Україна”. Запрошуються велогонщики до участі в благодійному велопробізі

Зображення

“Ліверпуль – Україна”. Запрошуються велогонщики до участі в благодійному велопробізі

Асоціація “IT Ukraine” виступає партнером благодійного велопробігу “Ліверпуль – Україна”, 1400-мильного велопробігу від міста Ліверпуль, що приймає цьогорічне Євробачення від імені України, до українського кордону, та запрошує велосипедистів та команди до участі. 

 

 

Деталі події: 

Основна команда з 6 велосипедистів вирушить у неділю, 7 травня, і наступні 14 днів проведе в дорозі для того щоб підвищити обізнаність та зібрати кошти для фонду Паркінсона у Великій Британії, а також щоб підтримати молодих біженців з України та їхнє психологічне благополуччя.

Фонд Z Zurich Foundation погодився підвищити  кожен зібраний фунт до 1.50. Кошти будуть передані благодійній організації Terres Des Hommes, яка працює з біженцями з України зокрема з дітьми, для підтримки їхнього психологічного здоров’я. Це допоможе покрити витрати на психосоціальну підтримку молодих людей, яким через війну довелося покинути свої домівки розлучитись з людьми, яких вони люблять. 

Асоціація “IT Ukraine”: «Запрошуємо Вас особисто або Вашу команду приєднатись до команди велосипедистів на будь-якому етапі пробігу!»

За деталями можете зв’язуватись по електронній пошті (emma.logue31@gmail.com – пані Емма), і отримати більш детальну інформацію.

Зареєструватись як велосипедист можна тут

Деталі про пробіг та детальний маршрут можна переглянути тут.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути