Кубок Європи з бейсболу. Україну представлятиме «АТМА 1991» (Київська область)

Зображення

Кубок Європи з бейсболу. Україну представлятиме «АТМА 1991» (Київська область)

Рибник (Польща), Будапешт (Угорщина) та Сундбюберг (Швеція) приймуть три пули відбіркового турніру Кубка Європейської федерації бейсболу.

Рибник прийматиме пули B кваліфікації Кубка Європейської федерації бейсболу:

Від України участь у відбірковому турнірі Кубка Європейської федерації бейсболу, який відбудеться 19-24 червня, візьме команда Київщини «АТМА», в доробку національних досягнень якої – титул віце-чемпіона України та срібний Кубок.

У групі B відбіркового турніру Кубка Європейської бейсбольної федерації зіграють "Атлетік Софія" (Болгарія), "АТМА 1991" (Україна), Грузинська бейсбольна академія (Грузія), "Лондон Метс" (Великобританія), "Мальта Хіт" (Мальта) та команда господарів - "Сілезія Рибнік" (Польща).

Рибник - місто на півдні Польщі, приблизно в 40 кілометрах на південний захід від столиці регіону Катовіце і менш ніж в 20 кілометрах від чеського кордону.

 

 

Будапешт прийматиме пули C відбіркового турніру Кубка

Ангели Трнава (SVK), БК Загреб (CRO), Будапештські Червоні Вовки (HUN), CS Leaders Călărași (ROM), Софія Блюз (BUL), Тампере Тайгерс (FIN) та Утенос Титанаї (LTU) зіграють у Будапешті в пулі C відбіркового турніру Кубка Європейської бейсбольної федерації.

Сундбюберг стане домівкою для пулу A.

У ньому зіграють "Бейсболо Клубас Вільнюс" (Литва), "Еспоо Експос" (Фінляндія), "Лондон Кепіталз" (Великобританія), "Марінерс Бейсбол Ірландія" (Ірландія), "СТАЛ Кутно" (Польща), "Сундбюбергс БСК" (Швеція) та "Волеренга Бейсбол" (Норвегія).

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути