Сьогодні в акваторії міста Дніпро стартує Кубок України з веслування на байдарках і каное пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, який триватиме з 9 по 12 квітня.
Цей старт стане першим відбором до олімпійської збірної України.
Спортсмени змагатимуться у двох вікових категоріях – «дорослі» і «юніори».
ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ
В перший день заплановані змагання на дистанції 1000 м: стануть відомі переможці в двох олімпійських видах – в одиночках серед каноїстів і байдарочників.
У другий день визначаться переможці ще в трьох видах олімпійської програми: в каное- і байдарці-двійці на дистанції 1000 м» серед чоловіків, і в «байдарці-одиночці, 500 м», де визначатиметься володарка головного призу змагань – Кубка Юлії Рябчинської
Третій день стане «найсмачнішим» для прихильників веслування, адже в цей день будуть розіграні медалі відразу в 7-ми з 12-ти олімпійських дисциплін: на дистанції 500 м (в ранковій сесії) – жіночі байдарка- і каное-двійка, «байдарці-четвірці, 500 м» серед жінок і чоловіків, на дистанції 200 м (у вечірній сесії) – в одиночках (байдарка – жінки і чоловіки, каное – жінки).
В заключний день змагань визначаться переможці в двійках і четвірках на дистанції 200 м. Завершить програму змагань заїзди на дистанції 500 м
КУБОК УКРАЇНИ-2021. РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ. СКАЧАТИ
Склад збірної команди Київської області з веслування на байдарках і каное для участі у Кубку України
1 |
Семикін Іван |
23 |
Платаш Даніїл |
2 |
Кузьмін Даніїл |
24 |
Лисяний Влад |
3 |
Докієнко Наталія |
25 |
Бугайов Дмитро |
4 |
Юрійчук Юлія |
26 |
Горбатенко Євгенія |
5 |
Ясненко Іріна |
27 |
Шинкаренко Назар |
6 |
Бардаш Олександр |
28 |
Бецько Дмитро |
7 |
Самуйленко Віталій |
29 |
Мельник Каріна |
8 |
Фоловський Андрій |
30 |
Товкач Олександр |
9 |
Кліменко Олександр |
31 |
Федорчук Наталія |
10 |
Бойко Валерій |
32 |
Афонін Максим |
11 |
Глотов Дмитро |
33 |
Сіденко Арсен |
12 |
Федоренко Дмитро |
34 |
Рябий Андрій |
13 |
Гоц Ростислав |
35 |
Фірсик Артем |
14 |
Масюк Євген |
36 |
Нагорський Ілля |
15 |
Юркевіч Настя |
37 |
Коряка Іван |
16 |
Соловйова Діана |
38 |
Носик Евгеній |
17 |
Пригалінська Вікторія |
39 |
Соловьов В.С. – тренер |
18 |
Закшевська Євеліна |
40 |
Казаков А.І. – тренер |
19 |
Фандеев Іван |
41 |
Лисяний Ю.А. – тренер |
20 |
Докіенко Іван |
42 |
Бобильова М.Р. – тренер |
21 |
Касяненко Артем |
43 |
Семикін О.І. – тренер |
22 |
Токар Тетяна |
44 |
Фандіков С.П. – тренер-предст. |
Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/
Підписуйтесь на наш канал на Youtube
Слідкуйте за нами в Twitter: twitter.com/UpravlinnaSport
Вподобуйте нас в Instagram: https://www.instagram.com/sport_koda_/