Кіокушинкай карате

Договір про співпрацю з федерацією не підписано

Кіокушинкай карате

Кіокушинкай каратеСтворив нову школи карате – Кіокушинкай (Товариство Абсолютної істини) Мас Ояма, відкрито протиставивши її всім раніше існуючим напрямам та стилів кемпо. Світовий центр школи Мас Оями був офіційно відкритий у червні 1964 року, і було прийнято назву Кіокушин, що має значення – Абсолютна істина.

Силові номери в Кіокушинкай поєднуються зі всілякими пробами на швидкість, чіткість і точність. Тут слід згадати, наприклад, гасіння свічки на відстані різними ударами рук і ніг і тому подібні фокуси, розраховані на видовищний ефект. Однак Ояма приваблював прихильників не тільки цирковими виставами. Головне у системі Ояма, що знаходить відгук у серцях мільйонів, не суха теорія, не медитація і не розучування цілком стандартних ката, а практична віддача, максимальна ефективність. Для своїх учнів Ояма розробив цілий каскад запаморочливих трюків, що втілюють вищі досягнення карате на фізичному рівні.

І не випадково його школа Кіокушинкай не входить у Всеяпонську Федерацію Карате, протиставивши їй свою Всесвітню федерацію. Ояма ішов своїм шляхом.

За інформацією kyokushinkai.volyn.ua

Остані новини Київської області