Кікбоксинг "ІСКА"

Представництво громадської організації "Федерація кікбоксингу "ІСКА" у Київській області

Потебенько Віталій Мусійович, президент 

kubarskiy@ukr.net

Адреса: м.Обухів, вул.Каштанова, 17, кв.16

 

Федерація кікбоксингу України «ІСКА»

Мандзюк Олег Андрійович, президент

Дворецький Геннадій Едуардович, віце-президент 

063 592 01 01

Iska.kiev@gmail.com

http://iska.com.ua/

 

Громадська організація "Обухівський союз кікбоксингу"

Дем’яненко Володимир, представник 

099 913 05 30

Підписано договір про співпрацю з федерацією

Кікбоксинг "ІСКА"

Кікбоксинг, один з наймолодших, але дуже популярних видів спортивного єдиноборства, зародився в якості самостійної дисципліни на початку 70-х років, з початку в США, а потім і Західній Європі. Об'єднавши таким чином, Схід і Захід. Завоював широку популярність в десятках країн світу за дуже короткий проміжок часу.

Вивчаючи історію виникнення кікбоксингу необхідно відмітити про єдиноборства на основі яких створювався цей "вид спорту". В першу чергу, це "американське" карате, фул-контакт карате, тхеквондо, тайский і английский бокс.

КІКБОКСИНГ - від англійського "kick" - бити ногою і "boxing" - бокс. Виникнення цього терміну приписують Чаку Норрісу, багатократному чемпіону світу по кікбоксингу.
Європейське відділення ISKA було створено 9 жовтня 1986 року коли Олівер Мюллер і Мохамед Хоссейні були призначені європейськими президентами ISKA.

ISKA швидко поширювалася по всьому світу, а коли залізна завіса була знята вона стала першою організацією яка об”єднала змагання в країнах Східного Європи. Основні поєдинки також проведені в Австралії, Японії і Південній Африці. Було затверджено нові дисципліни ISKA, вдосконалено та розроблено нові правила проведення поєдинків та змагань.

З 1989 року почався розвиток ISKA в Україні.
ISKA вносить вагомий внесок у розвиток світового спорту, забезпечує вдосконалення усіх напрямків діяльності, дотримується високих стандартів проведення поєдинків та міжнародних турнірів, популяризує як спорт в цілому, так і дитячо-юнацький кікбоксинг, дбає про безпеку та рівні можливості кожного спортсмена!

Остані новини Київської області