Хорватія і Латвія, Білорусь і Україна – насичений вікенд дзюдоїстів з Вишневого

Зображення

Хорватія і Латвія, Білорусь і Україна – насичений вікенд дзюдоїстів з Вишневого

Наступний вікенд проведе насичено команда дзюдоїстів з Вишневого. Про плани команди розповів тренер Києво-Святошинської ДЮСШ В’ячеслав Гостар.

Міжнародні турніри

«Найголовнішим стартом буде чемпіонат Європи з самбо, який відбудеться в місті Пореч (Хорватія) з 1 по 3 грудня. В змаганнях виборов право брати участь наш Богдан Пушенко. Надіємось, на змагання Богдан відправиться не один, а у супроводі тренера, що є дуже важливим для вдалого виступу. Але, нажаль, кошти на поїздку для тренера ще не знайшли. Тож сподіваємося, що друзі допоможуть фінансовою підтримкою», - поділився своїми надіями В’ячеслав Гостар.

Також запланований змагальний тур для молодших учнів секції з дзюдо Вишневого. Так 1 грудня вони візьмуть участь в міжнародному турнірі з дзюдо в Мінську (Республіка Білорусь). А вже 2 та 3 грудня поборяться в Латвії неподалік від столиці. В Ризі також відбуватиметься міжнародний турнір з дзюдо. На зворотній дзюдоїсти дорозі заїдуть на екскурсію до Вільнюса (Литва).

 

Українські турніри

Також в ці вихідні діти, які залишились в Україні, візьмуть участь в

чемпіонаті Боярки з дзюдо - це юнаки 2004-2005року народження. А 2 грудня відбудеться турнір з дзюдо в Фастові пам'яті заслуженого тренера України Олександра Цьопича, в якому змагатимуться юнаки 2007-2008 та 2009-2010 років народження.

Ці плани втіляться в реальність завдяки дружній команді тренерів з Вишневого: Віктору Мужчині, В’ячеславу Гостару, Олександру Пилипенку, Олесі Савчук О та Івану Степанюку.

 

ВСІ НОВИНИ ДЗЮДО ТА САМБО

Києво-Святошинська РДА
Читати далі
Згорнути