ХХІІ Міжнародний фестиваль "Козацький Спас" імені Анатолія Єрмака

Зображення

ХХІІ Міжнародний фестиваль "Козацький Спас" імені Анатолія Єрмака

ХХІІ Міжнародний фестиваль національних воїнських та традиційних культур "Козацький Спас" імені Анатолія Єрмака відбудеться 18-19 серпня у Древньому Києві в «Парку Київська Русь».

 

 

Як дістатися: Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва – в 45 хвилинах їзди – у селі Копачів, Обухівський район, Київська область. Маршрутки курсуватимуть від станції метро «Видубичі» згідно з розкладом на сайті.

У програмі фестивалю проведення Кубку України з національних видів спорту та презентація національних бойових мистецтв. Участь у заході візьмуть кращі спортсмени федерацій, які розвивають національні види спорту в Україні і в світі.

Вражаючі бойові мистецтва, незламний козацький дух в поєднанні з колоритом та шедеврами архітектури Древнього Києва подарують неймовірні враження гостям «Парку Київська Русь».

Протягом суботи гості Древнього Києва побачать вражаючі поєдинки: козацької боротьби «Штовхач», козацької боротьби навхрест, козацької боротьби на поясах, українського рукопашу «Спас». А масовістю вразить «Лава на лаву» (кулачний бій), в якій візьме участь близько 100 учасників.

На фестивалі будуть представлені кращі здобутки національної бойової культури українського народу та народів світу, вироби народних майстрів, показові виступи шкіл бойових мистецтв, виступи співаків, кобзарів, відбудуться презентації книг письменників про українську бойову культуру, козацтво.

Після 18:00 розпочнеться урочистий гала-концерт Фестивалю «Козацький Спас» з виступами зірок естради, кобзарів, співаків, показовими виступами представників національних бойових мистецтв.

В неділю з 10:00 гостей Древнього Києва чекає проведення «Козацького кола» - фестивалю з участю представників національних бойових мистецтв, гостей заходу. З 11 до 14 години проходитиме святковий концерт фестивалю «Козацький Спас». А після – розпочнеться насичена програма з кінними виступами, іграми та хороводами, танцювальними флеш-мобами та презентацією першого в Східній Європі слов’янського розмовника.

На території працюватиме середньовічний тир, де кожен зможе постріляти з лука та покидати списи і ножі. Можна буде покататися верхи на породистих конях або в екіпажі, зробити пам'ятну монету на княжому монетному дворі, виготовити сувенір своїми руками на майстер-класах з народних ремесел або купити готовий в магазині або на вулиці майстрів.

Древній Київ відкриється о 10:00,

Музеї та майстер-класи з народних ремесел працюватимуть з 11:00,

Змагання розпочнуться в суботу о 12:00,

Урочисте відкриття програми о 14:00.

Ціна квитка: повний квиток для дорослого – 200 грн., для пенсіонерів і студентів – 100 грн., для дітей шкільного віку – 50 грн., дошкільнята – безкоштовно.

Детальна інформація на сайті parkkyivrus.com

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Обухівська РДА
Читати далі
Згорнути