Футбол

ГО «Київська обласна федерація футболу»

Виконавчий директор Наливайко Василь Богданович

(044) 279 38 70

kyivska.off@gmail.com

koff.org.ua

01001, м. Київ, вул. Пушкінська, 8Б

Підписано договір про співпрацю з федерацією

Футбол

Футбол асоціації, більш відомий як футбол (від англ. football, association football) або сокер (англ. soccer) — це командний вид спорту, який грається між двома командами по одинадцяти гравців зі сферичним м'ячем. Близько 250 мільйонів чоловіків і жінок із більш ніж 200 країн грають у футбол, що робить його найпопулярнішим в світі видом спорту.

 

У футбол грають на прямокутному полі з воротами на кожному кінці. Мета гри полягає в тому, щоб забити м'яч в ворота протилежної команди. Гравцям не дозволяється торкатися м'яча своїми руками, поки він знаходиться в грі, якщо вони не є воротарі (і тільки тоді, коли в їхньому штрафному майданчику), або при вкиданні м'яча. Інші гравці в основному використовують свої ноги, щоб нанести удар або передати м'яч, але можуть також використовувати голову і тулуб. Команда, яка забиває більше голів до кінця матчу - виграє його. Якщо ні одна команда не забила м'яч, або рахунок однаковий то оголошується нічия, або гра переходить в додатковий час, або пенальті, в залежності від формату змагань.

 

Закони гри спочатку були кодифіковані футбольною асоціацією Англії в 1863, а вже потім розповсюдились і удосконалились по всій планеті. На міжнародному рівні футбол регулюється Міжнародною федерацією футбольних асоціацій (FIFA; фр. Fédération Internationale de Football Association), яка організовує Кубок світу для чоловіків і жінок кожні чотири роки.

Баришівська РДА

Остані новини Київської області