Фестиваль "Пульс Гідності". Запрошуємо до участі!

Зображення

Фестиваль "Пульс Гідності". Запрошуємо до участі!

24 серпня в Києві вперше відбудеться фестиваль "Пульс Гідності". Фестиваль об'єднає в історичному центрі міста, на Володимирській гірці, багато унікальних локацій і майданчиків, які продемонструють громаді та гостям столиці успішні здобутки захисників і захисниць України.

Також захід залучить відомих гостей, громадських активістів, музикантів, спортсменів, лідерів ветеранського розвитку, мешканців і гостей Києва. Одна з ключових локацій заходу - ярмарок ветеранського підприємництва "Створено Захисниками".

Для Міністерства, партнерських громадських об'єднань важливо, щоб кожна область мала можливість гідно представити на фестивалі продукцію і послуги наших захисників, підтримати їх в розвитку власної справи, а також розказати про власні здобутки на головному святі країни.

Міністерство у справах ветеранів України запрошує до участі та пропонує інформаційно підтримати таку ініціативу, зокрема, в частині розповсюдження анкети учасника ярмарку, що розміщена за посиланням, а також сприяти ветеранам-підприємцям від Вашої області у вирішенні організаційних питань

«Просимо визначити контактну особу для подальшої координації та надати інформацію (ПІБ, посада, контактний номер) до 30.07.2021 на електронну адресу: a.skorzova@mva.gov.ua. Контактна особа: Скорзова Альона, тел. (066) 035-57-87», - інформують в Міністерстві.

ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути