Фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври-2». АНОНС

Зображення

Фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври-2». АНОНС

У Древньому Києві, в Князівстві «Київська Русь» відбудеться яскравий захід – фестиваль кінно-трюкового мистецтва «Кентаври-2».

Місце проведення: село Копачів, Обухівський район, Київська область

Театралізована програма:

5 жовтня, субота

З 13:30 до 21:00

6 жовтня, неділя

З 13:30 до 19:00

«Кентаври» - це фестиваль, який об’єднує  найкращих кінних каскадерів України. Вони часто і успішно представляють нашу країну на міжнародних змаганнях і беруть участь у світових шоу-програмах.

Учасники продемонструють дивовижні трюки: їзду догори ногами, задом наперед, відразу на двох конях, вони прослизатимуть під конем, вибудовуватимуть «піраміди». І все це не повному скаку! Арабески, обриви, пістолети та французькі хрести – ось далеко неповний перелік запаморочливих трюків, які можна буде побачити на фестивалі «Кетаври-2».

Якщо ви шукаєте не просто цікаві місця відпочинку, куди можна поїхати на вихідні, а найкращі фестивалі в Україні, то «Кентаври» - це захід, який вам дійсно варто відвідати. Причому цікаво буде як поїхати на відпочинок як з дітьми, так і з друзями, колегами, коханою людиною і навіть самому.

Поринути в атмосферу доби Київської Русі допоможуть виступи театру Древнього Києва, музеї, майстер-класи з народних ремесел, веселі розваги. Завершить свято яскрава вечірня програма.

Подробиці заходу на сайті фестивалю

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Обухівська РДА
Читати далі
Згорнути