Другий етап Спартакіади держслужбовців

Зображення

Другий етап Спартакіади держслужбовців

До уваги райдержадміністрацій, міськвиконкомів (міст обласного значення), об’єднаних територіальних громад

Відповідно до Положення про проведення у Київській області змагань другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (далі – Положення), затвердженого розпорядженням тимчасово виконуючого голови Київської обласної державної адміністрації від 20 березня 2020 року № 164, зареєстрованого в Центральному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції (м. Київ) 01 квітня 2020 р. за № 68/71 та виконання підпункту 1 пункту 2 розділу VІІІ Положення та з метою організації проведення у Київській області змагань другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, ІНФОРМУЄМО.

Наразі постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами) заборонено проведення фізкультурно-оздоровчих заходів, чемпіонатів та змагань, турніри, матчеві зустрічі, Кубки, що передбачені Єдиним календарним планом фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України та Київської області на 2020 рік, з подальшим їх перенесенням на терміни, які будуть додатково встановлені з урахуванням пропозицій відповідних зацікавлених установ, організацій тощо.

Враховуючи зазначене та неможливість проведення першого етапу, формування складу команд та подання заявок на участь у змаганнях другого етапу спартакіади, про терміни проведення другого етапу Спартакіади та подання заявок на участь у змаганнях другого етапу спартакіади буде повідомлено додатково.

ЛИСТ-ЗВЕРНЕННЯ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути