Другий етап спартакіади державних службовців Київщини

Зображення

Другий етап спартакіади державних службовців Київщини

Вже незабаром Управлінням молоді та спорту облдержадміністрації заплановано проведення на Київщині другого етапу спартакіади серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. 

Дата змагань: орієнтовно 14 серпня
Місце проведення: визначається
Змагання стануть відбором до складу збірної команди Київської області для підготовки та участі у Всеукраїнській спартакіаді серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, яка планується в Чорноморську (Одеська область) у вересні поточного року.
ДО УВАГИ районних державних адміністрацій, міських, селищних та сільських територіальних громад:
Просимо сформувати та відрядити спортсменів із числа діючих державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування для участі у зазначеному заході (рекомендовано формувати збірні команди новостворених районів).
Також зауважуємо, що до участі в ІІ етапі змагань з командних ігрових видів спорту допускається об’єднання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в одній команді.
Попередні та поіменні заявки щодо участі у змаганнях необхідно надати до 5 серпня до управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації в електронному вигляді (формат Word) на електронну пошту: vasylzhuravel@ukr.net
Разом з тим, інформуємо, що до змагань другого та третього етапу допускаються збірні команди, сформовані з державних службовців органів виконавчої влади Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, посадових осіб місцевого самоврядування та працівників патронатних служб державних органів, які отримали допуск лікаря шляхом проведення медичного огляду та мають страховий поліс, що діє на термін проведення змагання (далі - учасники).
Особи, що мають право приймати участь у Спартакіаді визначені в Законі України «Про державну службу», посадові особи місцевого самоврядування в Законі України «Про службу в органах місцевого самоврядування», або працівники патронатної служби державного органу, посада якого передбачена штатним розписом та який працює за трудовим договором на платній основі.
Посилання на розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації «Про затвердження Положення про проведення у Київській області змагань другого етапу Всеукраїнської спартакіади серед регіональних збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування» від 20 березня 2020 року № 164.

ЛИСТ ГРОМАДАМ (ЗАВАНТАЖИТИ)
За додатковою інформацією звертатися до управління молоді та спорту КОДА:

+38 044 286-83-97 – Моспан Олександр Леонідович

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

 

 

Читати далі
Згорнути