Другий етап чемпіонату України з GPS-орієнтування CAN-AM QUEST CUP. АНОНС

Зображення

Другий етап чемпіонату України з GPS-орієнтування CAN-AM QUEST CUP. АНОНС

15 травня на теренах Київської області відбудуться перегони на квадроцикалх - другий етап чемпіонату України з GPS-орієнтування CAN-AM QUEST CUP.

Організатори, квадроциклетний клуб «Адреналін» за підтримки Зазимського сільського голови Віталія Крупенка під егідою Федерації мотоциклетного спорту України, запрошують всіх власників квадроциклів взятт участь у змаганнях.
Для учасників приготували абсолютно нову цікаву локацію недалеко від річки Десна. Річкові розливи, підступні болота, круті береги, броди, острови, неприступні хащі і неперевершена краса природи – це все гарантовано для всіх учасників.
Місце проведення: поблизу села Погреби Броварського району, місце старту - пляж на річці Кодак. Координати: 50°33'48.3"N 30°36'51.6"E
CAN-AM QUEST CUP

CAN-AM QUEST CUP – це не тільки спортивне змагання, це, в першу чергу, активний відпочинок, це дружня атмосфера, це призи та подарунки від спонсорів змагань. Незалежно від досвіду і підготовки техніки, CAN-AM QUEST CUP – це найкращий спосіб провести суботній травневий день в колі однодумців!
Що таке CAN-AM QUEST CUP? Ось кілька простих правил:
• Це, перш за все, заходи, які об’єднують близьких по духу і захопленням людей, основна мета яких розвиток і популяризація квадроруху в Україні. Будь-яка людина, у якої є квадроцикл будь-якої моделі і потужності, незалежно від досвіду і підготовки зможе брати участь в даному заході. Азарт, інтерес, відсутність вимог до спеціальної фізичної підготовки і підготовки техніки, любов до природи та активного відпочинку, фотоапарат, навігатор і квадроцикл – все, що вам треба, щоб стати членом великої і дружної «квадросім’ї».
• Одноденні захоплюючі подорожі на Вашій улюбленій техніці в компанії приємних і захоплених активним відпочинком людей у ​​форматі GPS-орієнтування, де переможець визначається за найбільшим «взяттям точок» за найменший час. Для максимального комфорту учасників точки будуть розділені за рівнем складності. Відповідно учасники самі зможуть визначати в якому класі їм брати участь – LIGHT або SPORT.
• Командне змагання, де всі учасники, шляхом жеребкування, розподіляються в команди (класи LIGHT) або екіпажі заздалегідь формуються (класи SPORT). Саме таким чином формується командний дух, а так само зрівнюються шанси для всіх учасників, незалежно від їх досвіду і комплектації техніки. Призами нагороджуються всі учасники команди або екіпажу, які завоювали три призових місця.
• Активний і захоплюючий відпочинок, де задоволення отримують як учасники, так і вболівальники. Організатори використовують максимально цікаві локації і незвичайні місця для проведення змагань, щоб поєднати спортивну складову і відпочинок на природі.
Подробиці та реєстрація на сайті: logos-sport.com.ua

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Броварська РДА
Читати далі
Згорнути