ДО УВАГИ ЗМІ. Запрошуємо на спортивно-розважальний захід «Десна 6.5»: запливи на відкритій воді

Зображення

ДО УВАГИ ЗМІ. Запрошуємо на спортивно-розважальний захід «Десна 6.5»: запливи на відкритій воді

ПРЕС-РЕЛІЗ
6 червня, 2021 рік

У неділю, 6 червня в акваторії річки Десна в Київській області відбудуться неймовірно видовищний заплив на відкритій воді «Десна 6.5».

До участі в змаганнях зареєструвалися понад 200 учасників в п’ятьох вікових категоріях.

Стартове містечко відкриється о 8:00. Старт змагань відбудеться о 10.00 біля станції порятунку “Десна” в селі Рожни, а фініш запливу - в селі Пухівка (пляж).

На всіх гостей чекає насичена розважальна програма, що пройде в спеціально обладнаному фінішному містечку, яке готове привітно зустріти всіх смаколиками та різноманітними цікавинками. Подія фемілі-френдлі, тому учасників та гостей запрошують брати рідних, близьких та друзів. Організатори також заохочують приходити зі своїми улюбленцями.

Звертаємо увагу, що захід відбудеться з дотриманням протиепідемічних заходів, що були запроваджені на час карантину. Усі волонтери, організатори та робітники стартового містечка пройдуть тести на COVID-19. Також, перед отриманням стартового пакету всім учасникам вимірюватимуть температуру безконтактним термометром (Увага! При температурі вище 37 С допуск до участі в змаганнях не надається).

Захід проводиться ГО "Я.Громада" за підтримки Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, Київського обласного центру фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" та Відокремленого підрозділу федерації плавання України в Київській області.

Контакти для акредитації ЗМІ, запитань та уточнень:

+38 050 952 19 23, oleksandr.kolosha@gmail.com – координатор проекту Олександр Колоша

Запрошуємо ЗМІ до висвітлення та підтримки цієї непересічної події, плавців - до участі, глядачів - насолодитися екстремальним запливом, а всіх разом - відпочити з користю для здоров'я!

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Броварська РДА
Читати далі
Згорнути