ДО УВАГИ ЗМІ! Урочиста церемонія “Свято олімпійського прапора”

Зображення

ДО УВАГИ ЗМІ! Урочиста церемонія “Свято олімпійського прапора”

ПРЕС-РЕЛІЗ

04.02.2022

Урочиста церемонія “Свято олімпійського прапора”

04 лютого 2022 року о 10:00 на площі перед Київською обласною державною адміністрацією відбудеться урочисте підняття олімпійського прапора на честь зимових XXIV Олімпійських ігор-2022, які стартують саме цього дня і триватимуть до 20 лютого в Пекіні. Традиційно вслід за Олімпіадою з 4 по 13 березня в столиці КНР відбудуться ХІІІ зимові Паралімпійські ігри.

“Свято олімпійського прапора” проводиться з метою розвитку олімпійського руху в Україні, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за свою державу, формування позитивного відношення до олімпізму та здорового способу життя, вшанування уславлених особистостей спорту. Церемонія традиційно проводиться в українських містах та містечках, селищах та селах – олімпійські знамена майорітимуть і на центральних площах та вулицях територіальних громад України, в дитячих оздоровчих та спортивних таборах, палацах спорту, центральних стадіонах тощо.

 

 

В ЗАХОДІ ВІЗЬМУТЬ УЧАСТЬ:

- заступник Голови Київської обласної державної адміністрації Олег Торкунов

- Голова Київської обласної ради Наталія Гунько

- Виконуючий обов’язки начальника управління молоді та спорту КОДА Володимир Стеценко

- Голова відділення НОК України в Київській області Ігор Малинський

- бронзова призерка літніх Олімпійських ігор Токіо-2020 Ірина Коляденко, срібні призери літніх Паралімпійських ігор Токіо-2020 Олексій Федина, Ілля Яременко, Людмила Даниліна

- учасники зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор минулих років – представники Київщини з ковзанярського спорту, лижних гонок та біатлону

- Видатні спортсмени Київщини, члени збірної України, переможці міжнародних змагань, тренери, представники спортивних закладів Київщини

- Представники державних та комунальних спортивних закладів, спортивних федерацій та організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, Київського обласного Центру здоров’я населення «Спорт для всіх, Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт»

ПРОГРАМА ЗАХОДУ:

Урочисто нестимуть прапор Національного олімпійського комітету на честь відкриття зимової Олімпіади-2022 призери Олімпійських та Паралімпійських Ігор у Токіо-2020 - представники Київщини: Ірина Коляденко (бронзова призерка з боротьби), Олексій Федина (срібний призер з плавання), Ілля Яременко (срібний призер з плавання), Людмила Даниліна (срібна призерка з легкої атлетики).

Відзначить старт головних зимових спортивних змагань чотириріччя керівництво Київської області у супроводі відомих учасників та переможців зимових та літніх Олімпійських ігор минулих років і почесних гостей.

ДОВІДКОВО щодо участі представників Київщини на Олімпіаді та Паралімпіаді в Пекіні-2022. До складу національної олімпійської команди з біатлону увійшла представниця Київщини Дар'я Блашко (бронзова призерка Кубку світу-2022 в німецькому Обергофі). Кандидатами від Київщини до лав національної паралімпійської збірної з біатлону та лижних гонок є: Григорій Вовчинський, Олександр Кононова, Юлія Батенкова, Наталія Ткаченко.

УВАГА! Захід відбуватиметься з дотриманням маскового режиму, соціальних дистанцій та всіх протиепідемічних правил і рекомендацій, встановлених Урядом, Мінмолодьспорту, МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Дата проведення: 04 лютого 2022 року

09:00 - реєстрація учасників / акредитація ЗМІ

10:00 − початок заходу

Місце проведення: площа перед будівлею Київської обласної державної адміністрації, площа Лесі Українки, 1, місто Київ (станція метро Печерськ)

Київська обласна державна адміністрація та Управління молоді та  спорту запрошують всіх шанувальників розвитку олімпійського руху на Київщині, а шанованих представників Засобів масової інформації та представників прес-служб - для висвітлення спортивного свята!

АКРЕДИТАЦІЯ ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ:

+38 097 333 46 46, +38 044 286 83 97 або e-mail: sport-koda@ukr.net

Світлана Вербіцька, прес-служба  Управління молоді та спорту

Київської облдержадміністрації

 +38 097 333 46 46, +38 044 286 83 97

sport-koda@ukr.net

https://sport-koda.org

https://www.facebook.com/SPORTKODA

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Історія Київщини на зимових Олімпійських іграх. Від Альбервіля-1992 до Пекіну-2022

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути