Чемпіонат з бейсболу JUNIOR LEAGUE-2021 (UKRAINE). АНОНС

Зображення

Чемпіонат з бейсболу JUNIOR LEAGUE-2021 (UKRAINE). АНОНС

Відокремлений підрозділ Федерації Бейсболу і Софтболу України -  ГО "Київська обласна федерація «Бейсболу і Софтболу» повідомляє про організацію та проведення Відкритого Кубку Київської області з бейсболу серед дітей 12-14 років JUNIOR LEAGUE-2021(UKRAINE).

Дата змагань: 25-27 травня 

Місце проведення: Центральний стадіон смт Згурівка (Згурівська територіальна грормада), Броварський район, Київська область

У фінальній частині змагань на полі зустрінуться:

1.United South Team (Миколаїв, Одеса)

2.Збірна м.Кропивницького (м.Кропивницький, пос.Нове)

3.м.Київ "Darnitsa Tigers JR"

4.м.Київ "Cossacks CK"

Чемпіонат JUNIOR LEAGUE-2021(UKRAINE) є відбірковим етапом до фінального етапу європейської-африканської частини Чемпіонату - JUNIOR LEAGUE Europe-Africa Regional, який відбудеться у місті Кутно (Республіка Польща) з 28 червня по 4 липня 2021 року. 

Переможець Європейсько-Африканської частини чемпіонату отримує змогу взяти участь у фіналі Світової серії JUNIOR LEAGUE BASEBALL WORLD SERIES–2021, яка відбудеться в Сполучених Штатах Америки 15-22 серпня 2021 року (Taylor, Michigan, Heritage Park).

Згурівщина - ідеальне місце для Всеукраїнських змагань з бейсболу

- Шановні друзі, ми анонсуємо наміри провести цього літа Junior League Ukraine Baseball Championship 2021 (вікова категорія - 01.09.2006 - 31.08.2008 років народження), - звертається до громади на своїй офіційній сторінці в Фейсбук Згурівська територіальна громада.

- Через багато років ми намагаємось відновити ці яскраві щорічні змагання, для віку, що найменше задіяний у бейсбольному календарі України.

- Попри ризики щодо перенесень/відкладень та інших форс-мажорів через Covid-19, ми зробимо все можливе для того, щоб Чемпіонат відбувся, якщо на це є хоч якійсь шанс.

- Дякуючи неймовірній підтримці керівництва Згурівської громади, наразі ми маємо можливість грати на чудовому полі серед мальовничого дендропарку.

- Тож чемпіонат відбудеться 25-27 травня в Згурівці Броварського району Київської області.

Лист до органів влади, організацій, ЗМІ

Звернення до зацікавлених осіб та спонсорів

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Броварська РДА
Читати далі
Згорнути