Чемпіонат Європи в Києві з веслування на човнах «Дракон» перенесено на 2021 рік

Зображення

Чемпіонат Європи в Києві з веслування на човнах «Дракон» перенесено на 2021 рік

«Сьогодні перед нами стоїть великий виклик та ще більша відповідальність, тому приймаючи рішення про перенесення змагань – ми не вагались, адже розуміємо, що першочергова задача кожного з нас, вберегти життя та здоров’я спортсменів, суддів, організаторів, уболівальників та усіх любителів спорту”, - з такими словами звернувся на офіційному сайті Федерації України з веслування на човнах «Дракон» віцепрезидент Європейської федерації з веслування на човнах «Дракон», президент федерації України з веслування на човнах «Дракон» Валерій Моргун.

“Ми подолали довгий шлях задля того, щоб чемпіонат Європи серед національних команд відбувся в Києві у 2020 році – пройдено відбір і захищено на європейському рівні, отримано підтримку у профільному міністерстві та Київській міській державній адміністрації, сформовано організаційний комітет та сильну команду.

Наразі, з упевненістю можу сказати, що багато роботи в організаційному плані вже зроблено, проте, тепер ще більше попереду. Легко не буде.

Я переконаний, що наше рішення буде позитивно сприйняте і всі ми, у цей не простий для нас час, наберемося витримки і будемо сильні, щоб у 2021 році підкорювати водні доріжки столиці України!».

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути