Чемпіонат України з боротьби самбо стартує 28 жовтня

Зображення

Чемпіонат України з боротьби самбо стартує 28 жовтня

Чемпіонат України з боротьби самбо серед кадетів буде проведено з 28 по 29 жовтня 2017 року в приміщенні спортивного комплексу НПУ імені Драгоманова за адресою: місто Київ, вулиця Тургенівська, 3-9 з 9.00 до 18.00.

Урочисте відкриття відбудеться 28 жовтня о 15.00.

Загалом будуть розіграна 20 комплектів нагород. Очікується понад 300 учасників зі всіх регіонів держави, де є осередки Національної федерації самбо України, яких на сьогодні налічується 25.

Ви зможете побачити еліту нового покоління українського самбо, яка у попередні роки принесла нашій країні багато медалей різного ґатунку на чемпіонатах Європи та світу.

За результатами змагань буде відібрано склад національної збірної команди України з самбо, яка буде представляти нашу державу на чемпіонаті Європи з самбо серед кадетів у місті Пореч (Хорватія) з 01 по 04 грудня 2017 року.

В урочистих заходах планується участь народних депутатів України, представників керівництва Молоді та спорту України, Київської міської державної адміністрації, Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ та інших державних органів і відомств, міжнародних та всеукраїнських благодійних громадських організацій й провідних комерційних структур України.

Чемпіонат України буде висвітлюватися повною мірою у засобах масової інформації.

Запрошуються всі прихильники боротьби самбо на яскравий турнір!

Читати далі
Згорнути