Чемпіонат світу з панкратіону у Харкові. АНОНС

Зображення

Чемпіонат світу з панкратіону у Харкові. АНОНС

Вже зовсім скоро відбудеться головна подія року у світі панкратіону - 15-18 листопада у Харкові відбудеться чемпіонат світу!

«Найсильніші бійці планети з'їдуться на світову першість з панкратіону», - повідомляє Артур Булигін, президент Федерації панкратіону та грепплінгу Київської області. - Загалом представники з близько 20 країн світу завітають до України брати участь у змаганнях. Національна збірна команда України звісно також прийматиме участь».

 

 

Честь Київської області захищатимуть її провідні спортсмени:

У розділі “Юнаки” змагатимуться Андрій Черненко (Миронівка) та Анастасія Голінко (Миронівка), тренером яких є Максим Морозенко.

 

 

У розділі “Юніори” виступатимуть Олександр Гуляєв (Миронівка) з тренером Максимом Морозенком та Ілля Лубієць (Фастів) з тренерами Максимом Петренком та Андрієм Ісаєвим.

 

 

З нетерпінням чекаємо на результати від чемпіонату світу, медалі та кубки, які продемонструють хто найкращий у світі на 2021 рік.

Виступати на події такого масштабу - це неймовірна можливість перевірити свої сили з бійцями світового класу, показати себе та свою майстерність на міжнародній арені серед найкращих. Та найголовніше - це показати всьому світу, що ми - українці, здобуваємо та перемагаємо.

Тож бажаємо нашим спортсменам національної збірної команди України вдало виступити на чемпіонаті світу та отримати тільки найкращі переможні місця!

За інформацією прес-служби Федерації панкратіону та грепплінгу Київської області

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути