Чемпіонат світу з брейк-дансу «Battle of the Year – 2018». АНОНС

Зображення

Чемпіонат світу з брейк-дансу «Battle of the Year – 2018». АНОНС

Двічі на тиждень в Білій Церкві проводяться професійні тренування та відновлення молодих спортсменів, які пройшли відбір та готуються вперше в історії представляти Україну на командному чемпіонаті світу з брейк-дансу «Battle of the Year – 2018», який з 16 по 17 листопада відбудеться у Монпелье (Франція).

 

 

До складу збірної команди України увійшли і представники Білої Церкви:

Головний тренер – Віктор Бикоріз «RASH» (Біла Церква).

Помічники тренера – Тимур Тураєв «Zett» (Полтава) та Максим Осадчий «Maximove» (Київ).

Капітан – «Demo» (Дмитро Федун).

Чарівна – «Sonya» (Владислава Бикоріз).

Неочікуваний – «MouseR» (Павло Павлюк).

Наполеглива – «Riva» (Кіра Іванюк).

Динамічний – «NunChakie» (Андрій Наумчак).

Музичний – «Gleva-Flava (Богдан Глевацький).

Гнучкий – «Shell» (Назар Кутульський).

Красуня – «Ms. Hippy» (Світлана Кузьменко).

Універсальний – «George» (Георгій Людвік, Полтава).

Вибуховий – «Blast» (Ігор Дорошенко, Полтава).

Потужний – «MatveyChan» (Матвій Капралов, Київ).

Діти, які наполегливо йдуть до своєї мети, завжди прислухаючись до наставника і мріють підкорити світ. 

https://www.facebook.com/rash.breaking.studio/

 

 

В рамках соціального проекту «Центр Капралова» – «Здоров’я дітей в руках професіоналів» і «Мистецтво та здоров’я врятує Україну» к.н.ф.в.с.ь Сергій Капралов та тренер команди «Sabre Tooth» Віктор Бікоріз після багаторічної успішної співпраці підписали договір про те, що «Центр Капралова» стає інформаційнім та професійним SPA-реабілітаційним партнером, а Капралов - персональним масажистом, банним технологом, SPA-реабілітологом і науковим консультантом команди «Sabre Tooth». На цей час всі танцівники будут одержувати безкоштовні консультації, масажи та SPA-реабілітаційні процедури від «Центр Капралова».

 

 

Трішки історії

Команда «Sabre Tooth» з міста Біла Церква була створена у 2013 році під керівництвом тренера Віктора Бикоріза (b-boy RASH).

Колектив встиг наробити галасу на території країни. Перемагали на багатьох крутих змаганнях та фестивалях, таких як «Breakidz» (2015, 2016), «Брейк-Данс Ліга»-2016 (Київ), «Брейк-Данс Ліга»-2016 (Всеукраїнській).

Ставши найкращою школою по брейкінгу в Україні, «Sabre Tooth» перемогли в «Битві Харкова»-2016, «Explosion Battle»-2015 (Черкаси), «Underground Battles»: 2015 (Київ), «Top Groove 2» (Київ), «Yellow Battles» (Київ) та багатьох інших змаганнях.

 

 

До речі, 27 жовтня вперше відбудеться День відкритих дверей у «Центрі Капралова». Організатори запрошують на презентацію нових методик навчання. У гостей заходу буде можливість дізнатися, як можливо навчитися професійно робити масаж або підвищити свою кваліфікацію, взяти участь в чемпіонаті з масажу та отримати професійний масаж і SPA-реабілітаційну процедуру.

Підтвердження участі у заході та попередній запис за телефоном: +38 067-967-76-97 (Viber, WhatsApp), +38 095-454-33-34, +38 093-651-36-45 або по електронній пошті: kapralov.kiev@gmail.com 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Читати далі
Згорнути