Бокс

Київська обласна федерація боксу

Президент Калашніков Костянтин Миколайович

kofbox@ukr.net

https://www.facebook.com/boxingkof/?ref=br_rs

Адреса: 04119, м. Київ, вул. Сім’ї Хохлових, 8

Підписано договір про співпрацю з федерацією

Бокс

Бокс — (англ. boxing) контактний вид спорту, єдиноборство, в якому спортсмени наносять один одному удари кулаками в спеціальних рукавичках. Рефері контролює бій, який триває до 12 раундів. Перемога боксера у випадку, якщо суперник збитий з ніг і не може піднятися протягом десяти секунд (нокаут) або якщо він отримав травму, яка не дозволяє продовжувати бій (технічний нокаут). Якщо після встановленої кількості раундів поєдинок не був припинений, то переможець визначається оцінками суддів.

 

Найбільш ранні свідоцтва подібних змагань відображені ще на шумерських, єгипетських і минойских рельєфах. Турніри з кулачних боїв, що нагадує бокс, проходили ще в Стародавній Греції. По-справжньому бокс став спортивним єдиноборством в 688 році до н. е., коли кулачні бої були вперше включені в програму античних Олімпійських ігор. Сучасний бокс зародився в Англії на початку XVIII століття.

 

У деяких країнах існують власні різновиди боксу (французький бокс (симбіоз савата, англійського боксу і фехтування на тростинах) у Франції, летхвей в М'янмі, муай-тай в Таїланді), тому часто використовується термін «англійський бокс».

Баришівська РДА

Остані новини Київської області