Базовий тренінг навчальної програми «Молодіжний працівник». АНОНС

Зображення

Базовий тренінг навчальної програми «Молодіжний працівник». АНОНС

11-13 травня на Київщині буде проведено базовий тренінг навчальної програми «Молодіжний працівник».
Захід відбудеться на виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2021 роки «Молодь Київщини» (зі змінами), затвердженої рішенням Київської обласної ради від 26.03.2015 № 915-47-VІ, з метою формування основних теоретичних знань та практичних навичок для реалізації регіональної молодіжної політики Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» спільно з управлінням молоді та спорту Київської облдержадміністрації і Державним інститутом сімейної та молодіжної політики.
До участі запрошуються представники структурних підрозділів, які реалізують державну молодіжну політику в Київській області, та представники інституцій громадянського суспільства, які працюють з молоддю, працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю, незалежно від форми власності. По завершенню учасники отримають сертифікат установленого зразка про проходження вищезазначеного тренінгу.
Відбір учасників базового тренінгу відбудеться на конкурсній основі. Для участі у заході необхідно до 12:00 години 7 травня обов’язково заповнити анкету за ЦИМ посиланням.
Про результати відбору учасники будуть повідомлені індивідуально 9 травня.
Харчування, проживання учасників, трансфер від Києва до місця проведення заходу та у зворотному напрямку забезпечується організаторами.
Детальна інформація про Програму «Молодіжний Працівник» на сайті youth-worker.org.ua та на Facebook Молодіжний працівник - Youth Worker Ukraine

Контактна особа: Андрій Михайлов, 097-746-94-07; 063-054-42-70.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Читати далі
Згорнути