«Активна молодь – активна громада»: навчальна програма для координаторів проекту "Активні парки". АНОНС

Зображення

«Активна молодь – активна громада»: навчальна програма для координаторів проекту "Активні парки". АНОНС

«Активна молодь – активна громада». Саме під такою назвою 26 серпня в Миронівській міській громаді проводитиметься навчальна програма для координаторів соціального проекту «Активні парки – локації здорової України».

В рамках навчальної програми відбудеться теоретично-практичний інтенсив щодо інструментів, засобів та форм діяльності координатора локації на території кожної громади (план проведення буде направлено додатково всім зареєстрованим учасникам після відбору).

Загальний збір учасників: 26 серпня, 08.00–09.00, станція метро Печерська,

Київ

Організатор, Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації забезпечує трансфер (з Києва та у зворотному напрямку), харчування.

За результатами проходження навчання передбачене отримання сертифікатів.

Довідки за телефоном:

+38 093 433 80 83 - Ірина Чудік

ПРО АКТИВНІ ПАРКИ

На території громад Київщини втілюється в життя соціальний проект «Активні парки – локації здорової людини». Нові об’єкти спортивної інфраструктури зводяться в рамках реалізації програми Президента України «Здорова Україна». Сама програма має на меті організацію оздоровчої активності та створення умов для поліпшення тривалості життя активного населення.

Що розташується на території спортивного майданчика «Активні парки»? На території парку розташовуватимуться шведська стінка (гнучкість), лавка (тонус м’язів), бруси та турнік (сила), сходи (витривалість), координаційна лінія та майданчик для занять фітнесом. Також парк обладнаний навігаційними матеріалами з QR-кодами біля кожного тренажера з доступом до онлайн-тренувань різної складності, інформаційними стендами та стендами з мапою.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Миронівська РДА
Читати далі
Згорнути