6 атлетів представляють Київщину на літньому Олімпійському фестивалі-2019

Зображення

6 атлетів представляють Київщину на літньому Олімпійському фестивалі-2019

21 липня в Баку (Азербайджан) стартував ХV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль, який зібрав понад 3600 спортсменів Старого Світу і триватиме по 27 число.

Впродовж 7-ми днів найсильніші юні атлети континенту віком 14-18 років змагатимуться у 10 видах спорту, - повідомляє Національний Олімпійський комітет.

На престижному старті українська команда представлена 68-ма спортсменами у семи видах спорту, а саме: велоспорті, волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, спортивній боротьбі (вільна, жіноча, греко-римська) та спортивній гімнастиці. Відзначимо, що спортивна боротьба вперше представлена в програмі змагань ЄЮОФ.

СКЛАД ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

До складу національної команди увійшли представники Київської області:

Басич Христина (жіноча боротьба)

Яковлев Олександр (греко-римська боротьба)

Чижевська Анастасія (дзюдо)

Мухоброд Валерія (легка атлетика)

Фельфнер Артур (легка атлетика)

Кижанівський Ростислав (плавання)

Слідкувати за новинами літнього ЄЮОФ-2019 спортивні вболівальники зможуть:

- На офіційному сайті Національного олімпійського комітету України

На сторінках НОК України/Олімпійська команда в соціальних мережах: http://www.facebook.com/olympicua, https://twitter.com/OlympicUA, https://www.instagram.com/the_olympic_team_ua/

На сайті Управління фізичної культури і спорту КОДА

Довідкова інформація:

У 1990 році за ініціативи президента Міжнародного Олімпійського Комітету Жака Рогге, який на той час очолював Європейські Олімпійські Комітети, було прийнято рішення про проведення один раз на два роки зимових та літніх Європейських юнацьких олімпійських фестивалів (ЄЮОФ).

Наразі ЄЮОФ – найпрестижніші змагання Європи для юних спортсменів.

Представники України під егідою Національного олімпійського комітету приймають участь з 1993 року (в 1991 році українські спортсмени виступали у складі збірної команди CНД). Починаючи з 1993 року юними олімпійцями було здобуто 198 медалей – 61 золота, 73 срібних та 64 бронзових нагород.

Європейські юнацькі олімпійські фестивалі – гарна школа для майбутніх перемог. У різні роки участь у літніх ЄЮОФ брали такі відомі українські спортсмени: Яна Клочкова (плавання), Єлизавета Бризгіна (легка атлетика), Богдан Бондаренко (легка атлетика), Георгій Зантарая (дзюдо), Дарія Згоба (спортивна гімнастика) та багато інших.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Читати далі
Згорнути