2 червня - Олімпійський день-2018 в Київській області

Зображення

2 червня - Олімпійський день-2018 в Київській області

Фінальна частина обласного заходу «Олімпійський день 2018», в якому візьмуть участь делегації районів, міст обласного підпорядкування, новостворених територіальних громад, університетів, коледжів та фізкультурно-спортивних товариств, відбудеться в Бучі.

 

Дата проведення: 2 червня 2018 року

Місце проведення: місто Буча Київської області

 

У заході візьмуть участь діти дошкільного віку, учнівська та студентська молодь, доросле населення області, незалежно від раси, національності, політичних та релігійних уподобань.

 

Програма обласного спортивно-масового заходу «Олімпійський день-2018»

Програма Олімпійського дня передбачає змагання з різних видів спорту та легкоатлетичний пробіг. Також буде проведено «Олімпійський лекторій» для батьків і дітей, а також різноманітні конкурси та вікторини на олімпійську тематику, зокрема малюнок на асфальті на тему «Спорт очима дітей». А ще гостей свята розважатимуть святкові концерти та спортивно-масові заходи, спрямовані на популяризацію здорового способу життя та поширення ідей олімпізму.

9.30 - 10.45 - розважальна програма самодіяльних художніх колективів області

9.30 - 11.00 - показові виступи спортсменів з різних видів спорту.

10.00 - 10.55 - олімпійський лекторій для батьків «Що посієш те й пожнеш» або значення фізичного виховання дітей в сім’ї». Літній майданчик парку

10.45 – 10.55    Зарядка з відомими спортсменами «DO like OLYMPIANS» для всіх бажаючих

11.00 - 11.35 - урочисте відкриття змагань

11.45 - 11.55 -  інвалідний спорт. Старт заїзду на інвалідних колясках для спортсменів із враженням опорно-рухового апарату.

11.55 – нагородження переможців заїзду на інвалідних колясках. Легкоатлетичні старти.

12.05 - старт легкоатлетичного пробігу на 1 км для керівників райдержадміністрацій, керівників міст обласного підпорядкування, голів районних рад та VIP-персон

12.25 - забіг дошкільнят на дистанцію 20 м (хлопчики та дівчатка)

12.30 - масовий легкоатлетичний забіг 1 км для спортсменів із районів і міст обласного підпорядкування, Бучі, обласних рад, спортивних товариств, університетів та коледжів

12.00 - змагання з шахів; міні-футбол серед юнаків 10-12 років; гирьовий спорт; конкурс малюнку на асфальті «Спорт-очима дітей»; дартс (чоловіки та жінки)

13.00 -  велосипедний спорт (дорожні велосипеди).

Захід проводиться відділенням НОК України в Київській області спільно із департаментом освіти і науки Київоблдержадміністрації, Київським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки, управлінням фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації та за сприяння та участі обласних організації ФСТ «Україна», «Колос», «Спартак», «Динамо», обласного центру «Інваспорт» та «Спорт для всіх».

Акредитація для засобів масової інформації: 067 466 77 15 - Едуард Єрьоменко.

Запрошуємо всіх бажаючих проникнутися духом олімпізму та отримати насолоду від свята спорту!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

м.Буча
Читати далі
Згорнути