Тренуйся разом із ветераном в межах відкритого заняття просто неба в межах соціальної ініціативи «Воля рухатись вперед».
Відбудеться відкрите спортивне заняття «Тренуйся разом із ветераном» на ВДНГ
6 вересня о 12:00.
Це подія для всієї сім’ї: прості вправи, у яких зможе взяти участь кожен — без спорядження чи спеціальної підготовки.
Тренування проведуть українські захисники, які після поранень і протезування повернулися до активного життя.
Мета події — показати, що спорт може стати частиною відновлення, і дати можливість підтримати ветеранів не словами, а спільною дією.
Соціальна ініціатива «Воля рухатись вперед» започаткована брендом «Воля» від «Моршинської» і центром фізичної та медичної реабілітації Next Step.
Її мета — підкреслити, що ветерани є прикладом витримки й сили духу, та зібрати кошти на їхнє відновлення після поранень.
Кожна гривня з продажу напою «Воля» зі смаком «Оригінальний», а також донати, зібрані під час кампанії, спрямовуються на протезування й реабілітацію українських військових.
Приходьте, тренуйтеся із ветеранами та підтримайте тих, хто щодня нагадує: воля рухатись вперед — це вибір і сила, доступні кожному.
Партнер заходу — фестиваль Made in Ukraine.
Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації виступає інформаційним партнером соціальної ініціативи «Воля рухатись вперед».