11 липня у Броварах відбудеться ІІІ етап Кубка України з богатирського багатоборства серед ветеранів.

Змагання об’єднають учасників різних категорій і нозологій. Це можливість для ветеранів і ветеранок випробувати власні сили, підтримати фізичну форму та долучитися до спільноти адаптивного спорту.

Програма змагань

Категорії: X1, X2, Y0, K0, S1, C1 (чоловіки та жінки)

Закладання мішка на плече:
(Ж) 60 кг
(Ч) 60/80/100 кг — на вибір

Лог-ліфт над головою:
(Ж) 35/45 кг
(Ч) 60/80/100 кг — на вибір

Фронт-холд гирі:
(Ж) 10 кг
(Ч) 16 кг

Перекидання мішка через планку:
(Ж) 60 кг
(Ч) 80 або 100 кг — на вибір

Категорії: Y1, Y2, K1, K1.1, K2, K2.2, S2, V0, V1, KY (чоловіки та жінки)

Жим лежачи колоди на рази:
(Ж) 40/60 кг — на вибір
(Ч) 80/100/120 кг — на вибір

Для нозологій Y1, Y2 — вправа Rolling Thunder.

Фронт-холд:
(Ж) 10 кг
(Ч) 16 кг

Жим гирі сидячи однією рукою:
(Ж) 12 кг
(Ч) 24 або 32 кг

Утримання гантелей у положенні сидячи:
(Ж) 2×26 кг
(Ч) 2×40 кг
Діаметр ручки — 50 мм.

Реєстрація триває до 6 липня за ЦИМ посиланням

До участі допускаються атлети за наявності посвідчення учасника бойових дій.

Змагання організовують Міністерство у справах ветеранів України спільно з Федерацією найсильніших атлетів України і перетягування канату, Броварською міською радою та Київською обласною державною адміністрацією за підтримки генерального партнера General Cherry FPV.Партнери заходу: InterAtletika, Kernel, Українська федерація хортингу, UPG, ПрАТ «Броварське ШБУ №50».

Захід проводиться у межах реалізації Стратегії ветеранської політики та Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, започаткованої з ініціативи першої леді Олени Зеленської.