Зимовий Кубок “SAM Roller Club”. Фото

Зимовий Кубок “SAM Roller Club”: відбувся 1-й етап

Київська міська незалежна федерація роликового спорту всіх видів та напрямків провела традиційні змагання зимового періоду, незмінним організатором яких є ТОВ „САМ рейсінг тім” ролер клуб”.

 

 

Цими вихідними відбувся 1-й етап Зимового Кубку “SAM Roller Club” зі швидкісного бігу на роликових ковзанах.

Традиційно на змагання завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації. Сергій Олександрович взяв участь в урочистій церемонії нагородження, відзначивши переможців здобутими нагородами.

Також голова спорту Київщини вручив голові Бучанської федерації роликового спорту Київської області Денису Тулянкину посвідчення кандидата в майстри спорту, яке супроводжувалася відповідним Наказом про присвоєння спортивного звання КМС.

 

 

Зимовий Кубок серед дорослих, юніорів, молоді, кадетів, дітей складається з трьох етапів. Другий та третій етапи відбудуться вже наступного, 2019 року 19 січня та 16 лютого. Також в рамках Зимового Кубку SAM Roller Club відбуваються Зимові старти для Особливих дітей.

 

 

На кожному з етапів визначаються переможці та призери в кожній віковій категорії за ґендерною диференціацією по сумі балів, набраних на двох дистанціях (короткій та довгій).

Які відбувався Зимовий Кубок минулоріч, ЧИТАЙТЕ ТУТ.

Протоколи змагань будуть опубліковані на сайті SAM Roller Club.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

18.12.2018

Читати далі
Згорнути