Зимовий Кубок SAM Roller Club зі швидкісного бігу на роликових ковзана. Фото

Зимовий Кубок SAM Roller Club 2017-2018

Традиційні змагання зимового періоду відбулися сьогодні, 9 грудня в київському торгово-розважальному центрі Dream Town.

Підтримали змагання Київське міське відділення НОК України та Київська міська незалежна федерація роликового спорту всіх видів та напрямків, а провів ролер клуб «САМ рейсінг тім».

 

 

Зимовий Кубок SAM Roller Club зі швидкісного бігу на роликових ковзанах серед дорослих, юніорів, кадетів, дітей складається з трьох етапів, перший з яких і відбувся сьогодні. Наступні два етапи буде проведено 20 січня та 24 лютого 2018 року.

 

 

По закінченню Ігор юних олімпійців з роликового спорту було визначено переможців та призерів в кожній віковій категорії за ґендерною диференціацією по сумі балів, набраних на всіх дистанціях. За остаточними результатами – сумою балів, набраних на трьох етапах, буде розігруватися Кубок за перше місце.

 

В рамках змагань начальник управління фізичної культури та спорту Київської облдержадміністрації Сергій Тимофєєв урочисто передав договір про співпрацю і співробітництво між Управлінням та Федерацією роликового спорту президенту федерації Олександру Симоненку.

 

 

Також Сергій Олександрович відзначив почесними грамотами за популяризацію та розвиток роликового спорту в Київській області представника Української федерації роликового спорту та суддю Олександра Музику ті відповідального секретаря Федерації Олену Негоду.

 

 

Результати змагань: http://samroller.org

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

09.12.2017

Читати далі
Згорнути