Чемпіонат України з бейсболу Zorilla Cup 2019. Фото

"Zorilla cup": дві команди Київщини відібралися на ЧУ з бейсболу

Завершився відбір на чемпіонат України з бейсболу в закритих приміщеннях "Zorilla Cup 2019". Цієї суботи в Конча-Заспі проводили відбір до фінальної частини ЧУ серед команд північної зони Києва та області. І всього лише дві команди здобували путівку на всеукраїнську першість.

 

 

Нагадаємо, що "Zorilla Cup" проводитиметься вже вшосте. Останні два роки поспіль чемпіонами України ставали бейсболісти Київщини - «Дарницькі тигри».

 

 

У відбіркових матчах брали участь «Восьминоги» (Київ), «Candies». (Київ), «Олімп» (Київ), «Дикі вовки» (Київ), «Алмаз» (Київська область) та «Дарницькі тигри» («Київська область»).

Нажаль, клуб з міста Суми в силу форс-мажорних обставин приїхати не зміг.

Всі команди були розбиті на дві групи. До групи А увійшли «Дарницькі тигри», «Олімп», «Candies». Групу В склали «Алмаз», «Дикі вовки» та «Восьминоги».

 

 

Відповідно, по завершенню матчів у групах виявились дві команди-лідера, які й потрапили до фіналу - «Дарницькі тигри» та «Алмаз». В упорній боротьбі тигри вибороли перемогу з рахунком 5-3.

За третє місце на полі зустрілися «Восьминоги» з «Candies». Та гра завершилася з нічийним рахунком 6-6 - переможця не виявлено

За 5 місце «Олімп» грав проти «Диких вовків», поступившись з рахунком 3-20.

 

 

«В результаті відбору у фінальній частині чемпіонату України з бейсболу серед дітей 2006 року народження, який відбудеться у Львові 21-24 березня. Київщину представлятимуть дві команди – «Дарницькі тигри» та «Алмаз», - повідомив радісну новину президент Київської обласної федерації бейсболу та софтболу Станіслав Сомотов.

 

Переможці змагань

Фото Ірини Коломієць та Станіслава Сомотова

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

05.03.2019

Читати далі
Згорнути