Турнір з художньої гімнастики Золота осінь у Щасливому. Фото

Золоту осінь у Щасливому створювали 200 грацій з усієї України

23 листопада у Щасливому на Бориспільщині відбувалася першість Щасливського НВК з найдивовижнішого, найвитонченішого виду спорту - художньої гімнастики.

 

 

На традиційний турнір "Золота осінь у Щасливому" завітали 14 команд з різних куточків України. Щасливський навчальний заклад представляли 35 юних грацій, тренером яких є Катерина Сориш. А всього на турнірі виступали 190 дівчаток у вікових категоріях від 3 до 14 років.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

На змагання завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту КОДА. Адже паралельно в закладі проводилися ще одні змагання - Кубок Київської області з футболу до Дня Гідності та Свободи за підтримки Голови Київської обласної державної адміністрації.

 

 

Піднесений настрій учасникам створювали естетично оформлений вестибюль школи та спортивна зала.

 

 

Родзинкою заходу стала участь юних вихованців школи Дерюгіних, які вперше завітали до Щасливого.

Переможці та призери змагань нагороджені медалями та спеціальними кубками, які вручили переможцям начальник Управління фізичної культури і спорту Київської ОДА Сергій Тимофєєв та голова Щасливсього НВК Юрій Йовбак. Проте організатори змагань подбали про кожну учасницю, які одержали приємні подарунки.

 

 

Пан Йовбак постійно наголошував своїм підопічним, у який саме день проводяться змагання і про що саме його учасники мають пам’ятати. Нагадаємо, що у суботу, 23 листопада, Україна поминала жертв Голодоморів 1932-1933-го і 1946-1947 років.

«Сьогодні День скорботи і пам’яті по тим, хто в 30-40-ві роки загинув голодною смертю. Це мільйони людей, молодих, літніх, немовлят, які через брак хліба помирали з голоду. За деякими даними загинуло близько дев’яти мільйонів, а це приблизно як населення сьогоднішньої Бельгії, Австрії, Румунії чи сусідньої Білорусі, - звернувся до присутніх Юрій Йовбак.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.11.2019

Бориспільська РДА
Читати далі
Згорнути