чемпіонат Європи з боксу, Тбілісі. фото

Золото чемпіонату Європи з боксу їде на Київщину

У Тбілісі (Грузія) завершився чемпіонат Європи з боксу серед юнаків 2005 - 2006 р.н., де боровся за медалі наш боксер з Київщини Єгор Ткаченко.

Вихованець ДЮСШ (Ірпінь) тренерів О. Кудінова й  Р. Хоменка у ваговій категорії 80 кг одноголосним рішенням суддів здобув перемогу у фінальному поєдинку над боксером з Білорусі, отримавши право піднятися на п'єдестал пошани за довгоочікуваною золотою медаллю Чемпіонату! - повідомляє Київська обласна федерація боксу.

На шляху до фіналу Єгор впевнено переміг боксера з Ірландії і вийшов у півфінал Чемпіонату, де зійшовся з представником Вірменії. Над вірменином наш боксер здобув яскраву перемогу також з одноголосним рішенням суддів, цим забезпечивши собі право боксувати у фіналі.