Міжнародний  турнір з плавання ІІІ КУБОК ПОЛІССЯ, Гомель. фото

Золоте сяйво «Білих ведмедів». Ветерани плавання повернулися з Білорусі живі та з нагородами

19–20 вересня в Гомелі (Республіка Білорусь), в Олімпійському палаці  водних видів спорту відбувся міжнародний  турнір з плавання  «ІІІ  КУБОК ПОЛІССЯ» в категорії «Мастерс». Завітали виборювати нагороди ветерани плавання з України, Польщі, Росії та Білорусії – загалом понад 200 чоловік.

 

 

Завітав, не злякавшись білоруських пристрастей в боротьбі за свободу, представляти Україну та Київщину Узинський клубу «Білий Ведмідь» та його представники - Сергій Зеленецький ( 67 років) – майстер спорту, керівник клубу, вчитель фізичної культури і спорту Розаліївської школи  та Василь Лановський (81 рік) – полковник авіації у відставці, учасник бойових дій, член клубу «Нептун».

Правофланговими, першими  надано  честь  нашій команді гордо пройти на урочистій церемонії параду-відкриття.

Наші  відомі  ветерани-плавці  вибороли в сукупності шість найвищих нагород. Дві золоті медалі за 50 м вільний стиль та 50 м брас здобув  Василь Лановський.

Сергій Зеленецький повезе до Узина чотири золотих нагород, які виграв на 50 м вільний стиль, 50 м брас, 50 м спина, 100 м спина з чотирьох дозволених дисциплін-дистанцій.

Тим самим, шість здобутих  золотих медалей  командою Узинського клубу «Білий Ведмідь», явились золотим сяйвом Київщини і всієї України.

 

 

Не дивлячись на складнощі  під час поїздки  та несприятливі умови в братній Білоруській Державі, узинська команда благополучно пройшла кордони в обидва боки. І напрочуд гостинно була прийнята білоруськими друзями в особі організаторів, спортсменів, вболівальників. З приємними, радісними  від дводенних заходів враженнями від заходу україці повернулись додому.

Команда « Білих Ведмедів», яка мешкає в Узині, висловлює подяку за підтримку Узинській  громаді  та небайдужим до спорту людям.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.09.2020

Білоцерківська РДА
Читати далі
Згорнути