Змагання обласного рівня з панкратіону провели на Васильківщині

23 березня у спортивному комплексі імені Івана Піддубного (ВР ДЮСШ), що в селищі Калинівка відбулася відкрита першість Васильківського району та районної ДЮСШ з панкратіону серед юнаків та дівчат.

 

 

У змаганняя, які входять до обласного календаря спортивно-масових заходів КОВ КФВС МОН України, взяли участь 180 спортсменів з 8 регіонів Київської області: Васильківський та Фастівський район, Київ, Фастів, Васильків, Біла Церква, Миронівка, Володарка.

На параді відкриття перед учасниками змагань з привітальним словом виступили: голова Васильківської РДА Одинець В.І. та селищний голова смт Калинівка Олексенко Ю.О. Вони привітали учасників змагань, висловили слова вдячності батькам і дітям, які активно займаються спортом та побажали успіхів і перемог. Адже здорові діти, це в майбутньому здорова українська нація. Владислав Іванович Одинець нагородив подяками і цінними подарунками кращих спортсменів відділення панкратіону Васильківської районної ДЮСШ, які в цьому році стали переможцями і призерами чемпіонату Київської області та чемпіонату України з панкратіону, а також їх тренера Романа Охріменка.

 

 

На турнірі вражала різноманітність прийомів і ударів молодих спортсменів, що свідчила про їх високий рівень технічної та фізичної підготовки. Ніхто нікому не хотів поступатись. Судді відпрацювали на високому професійному рівні. В підсумку перемогли найсильніші.

Грамотами і медалями переможців нагороджували почесний працівник фізичної культури та спорту - директор ВР ДЮСШ Володимир Нехта, завідуючий сектором молоді та спорту Фещенко Г.Ю. та почесний працівник фізичної культури та спорту України - методист ДЮСШ Кучма В.М.

Організатори висловлюють слова вдячності, офіційному спонсору змагань ТОВ «Агортехсоюз» та його директору Івану Дергалюку за надану допомогу в підготовці і проведенні змагань. Ми робимо все, заради наших дітей!

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.03.2019

Васильківська РДА
Читати далі
Згорнути