Злива медалей зимового чемпіонату України з плавання

Завершився зимовий чемпіонат України з плавання серед молоді та юніорів, який з 15-18 березня приймав Дніпро.

«5 золотих, 2 срібні та 1 бронзову нагороди добули наші спортсмени», - повідомляє Київська обласна школа вищої спортивної майстерності.

Ольга Савченко - 1 місце на 400м вільним стилем, 800м вільним стилем, 200м комплексним плаванням та 400м комплексним плаванням;

Артем Монаков - 1 місце в естафеті 4х100м вільним стилем та 2 місце у змішаній естафеті 4х100м вільним стилем;

Дар`я Горбчова - 2 місце в естафеті 4х100м вільним стилем;

Поліна Латишева - 3 місце в естафеті 4х100м вільним стилем.

Здобули медалі й представники інших спортивних закладів Київщини з Броварів та Вишгороду.

Так, Марія Дивак (Бровари) здобула срібну нагороду на дистанції 50 вільним стилем.

В 50 м на спині Данііл Ткаченко (Вишгород) став бронзовим призером, в 200 м на спині – чемпіоном, 100 м на спині – виборов срібло.

Чемпіоном України став Ростислав Крижанівський (Вишгород) – 200 м брас. Також Ростислав взяв срібло в комбінованій естафеті серед чоловіків 4х100 і золото в 50 м брасом. І ще один чемпіонський титул здобув у 100 м брас. У змішаній естафеті 4х100 м комбінована Крижанівський став другим.

Єгор Романюк (Бровари) посів другі місця у 100 м батерфляй і на дистанції 100 вільним стилем і третє - 50 м батерфляй.

Бронзовим призером всеукраїнської першості на 1500 м вільним стилем став Олександр Олексишин (Бровари).