Сергій Тимофєєв зустрівся з Владиславом Єременком. Фото

Зірки тайського боксу завітали до Управління фізичної культури і спорту

Зіркові спортсмени завітали сьогодні на гостину до Управління фізичної культури і спорту. Очільник управління Сергій Тимофєєв разом із заступником Володимиром Стеценком мав за честь вітати відомого тайського боксера Владислава Єременка, його особистого наставника Ярослава Дякіна та президента Київської обласної федерації таїландського боксу Вадима Стеценка.

 

Володимир Стеценко, Сергій Тимофєєв, Владислав Єременко, Вадим Стеценко, Ярослав Дякін

Приводів саме святкових для зустрічі виявилося декілька. Нещодавно Влад став бронзовим призером чемпіонату світу з тайського боксу серед дорослих, який з 19 по 29 липня приймав Бангкок. Здобуту бронзу світу спеціально і привезли продемонструвати наші тайці. Нагадаємо, що минулоріч Єременко виборов «золото» на юніорському чемпіонаті світу в Королівстві Таїланд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ярослав Дякін про втрачене золото світу та бронзу Влада Єременка»

 

 

Взагалі Владислав є володарем численних титулів і нагород всеукраїнського та міжнародного рівнів. Та, за словами тренера, який вже близько 10 років поруч, у його 18-річного вихованця ще все попереду. Окрім успішних виступів на світових аренах, Влад - студент Богуславського гуманітарного коледжу імені Івана Нечуя-Левицького, та наразі вже подумує про здобуття вищої освіти, і скоріше за все це буде спортивний напрямок.

 

 

 

Другим же приводом для зустрічі стало вручення Владиславу особливої відзнаки за високі досягнення у спорті – талановитого тайця визнано «Кращим  спортсменом Київщини з таїландського боксу муей тай» у 2018 році за версією Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

"Вручення нагород продовжується: "Кращого тренера" отримав Ярослав Дякін"

"Церемонія нагородження найкращих представників Київщини спортивної"

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

06.08.2019

Читати далі
Згорнути