ЧУ з плавання, Одеса. Фото

Зіркова пара Софія Зубенко та Ілля Пилипенко – знову у призах 2-го дня ЧУ з плавання у морі

Добіг кінця чемпіонат України з плавання на відкритій воду у морі, що взяв свій початок в акваторії Чорного моря курортної Одеси цієї суботи, 23 червня. До вашої уваги підсумки третього дня змагань.

БІЛЬШЕ ФОТО ТУТ

На змагання поз’їжджалися найкращі плавці майже з усієї України, а це наша столична область та кияни, Харківщина й Донеччина, Рівненська, Франківська та Полтавська області, хлопці й дівчата з Дніпропетровщини, Вараша та Кропивницького і сусіди господарів – спортсмени з Миколаївської області.

Чемпіонат був вельми цікавим, адже курортна атмосфера придавала особливого колориту змаганням, тому й публіка повболівати зібралася на пляжі з відповідним настроєм та щирими емоціями безтурботних людей. Не підвели й сьогодні своєю підтримкою Київщину іноземні гості, байкери та їхні сім’ї з Білорусі.

А вболівати було за кого, адже серед спортсменів - неодноразові учасники Олімпійських ігор, чемпіони й призери світу та Європи, переможці українських чемпіонатів та кубків.

Отже сьогодні, 25 червня відбулися запливи на дистанції 5 км серед жінок, юніорок, чоловіків та юніорів.

І Київська область знову не пасла задніх, додавши до скарбнички свого регіону ще три медалі. І знову принесла високі нагороди для області наша зіркова пара – Софія Зубенко та Ілля Пилипенко. Соня стала чемпіонкою серед юніорок і срібною призеркою серед жінок. А Ілля виборов бронзу чемпіонату, обійшовши 22-х юніорів.

Трішки не вистачило до перемоги у чемпіона за результатами першого дня Олександра Олексишина, якого на змаганнях підтримували тато Олександр та мама Наталія. Уродженець Івано-Франківська, а нині представник столичної області став четвертим серед юніорів і шостим серед чоловіків.

Чемпіоном та срібним призером змагань прогнозовано стали заслужені майстри спорту, два Ігора, Снітко та Червинський з Харківщини. Як зауважив тренер збірної Київщини Дмитро Ларін, обійти відомих плавців ні в кого шансу не було.

Отже, результати інших членів збірної Київщини, які достойно змагалися, але місця на п’єдесталі їм не вистачило. Серед чоловіків 11-те місце посів Данило Римаренко, 16-те – Тарас Косило, 23-тє Іван Бориславський.

У юніорів Данило Римаренко сьомий, Микита Сагайдак восьмий, Іван Бориславський 19-й.

Данило поділився, що сьогодні складнощів запливу додавали хвилі, що з’явилися раптово, водна траса була комфортною, але різкий перепад з теплої на холодну воду створював додаткові неприємності на поворотах кола.

Вікторія Шевченковолодарка золота й срібла, сьогодні посіла шосте місце. В цій же категорії «Жінки» сьоме місце у Ольги Савченко, 10-те і Дарії Горбачової, 11-те у Жанни Приходько, та 14-те у Тетяни Вороніної.

Серед юніорок Шевченко посіла 4-те місце, Савченко стала п’ятою, Горбачова восьмою, а Вороніна – 11-ю.

Нагадаємо результати першого дня змагань: Софія Зубенко, 10 км (юніорки) – золото, 10 км (жінки) – срібло. Вікторія Шевченко, 10 км (юніорки) – срібло. Ілля Пилипенко, 10 км - срібло.  Олександр Олексишин, 7,5 км – золото.

Спортивне свято завершилося урочистою церемонією нагородження, якій особливого шарму додавало яскраве сонце Південної Пальміри, сяючі очі переможців та увага всього пляжу, який покидав свої «важливі» справи та завітав чествувати учасників змагань.

Честь вручити кубки та медалі було надано Анні Кокоші, генеральному секретарю Федерації плавання України та Івану Хіменку, судді міжнародної категорії.