Результати спортсменів Київської області, отримані на міжнародних та всеукраїнських змаганнях протягом жовтня 2019 року.
ОЛІМПІЙСЬКІ, НЕОЛІМПІЙСЬКІ, ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
ВСЬОГО здобуто 229 медалей (77 золотих, 81 срібна, 71 бронзова):
- міжнародні змагання: 73 медалей (28-25-20)
- всеукраїнські змагання: 156 медалей (49-56-51)
З НИХ:
Паралімпійські види спорту: 9 медалей (4-4-1)
- міжнародні змагання: 6 медалей (3-2-1)
- всеукраїнські змагання: 3 медалі (1-2-0)
Олімпійські види спорту: 110 медалі (34-40-36)
- міжнародні змагання: 38 медалей (10-13-15)
- всеукраїнські змагання: 70 медалей (24-25-21)
Неолімпійські види спорту: 112 медалей (39-39-34)
- міжнародні змагання: 29 медалей (15-10-4)
- всеукраїнські змагання: 83 медалі (24-29-30)
ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
СВІТ
Чемпіонати світу
1) Чемпіонат світу з фехтування на візках. 17-23 вересня, Чхонджу (Південна Корея):
1 золото: Сергій Шавкун
Кубки світу
1) Кубок світу з паратріатлону, 5-6 жовтня, Аланія (Туреччина)
2 золота: Аліса Колпакчи
2 срібла: Аліса Колпакчи, Анатолій Варфоломеєв (гайд Роман Король)
1 бронза: Аліса Колпакчи
ВСЬОГО на міжнародних змагання здобуто 6 медалей (3-2-1)
_________________________________________________________________________
УКРАЇНА
Кубки України
1) Кубок України з боччі серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату. 25-29 вересня, Одеса:
1 золото: Владислав Кухта
1 срібло: Василь Гейло
2) ІІ Кубок України з бадмінтону серед спортсменів з порушеннями слуху. 4-6 жовтня, Одеса:
1 срібло: Команда Київського регіонального центру «Інваспорт»
ВСЬОГО на всеукраїнських змагання здобуто 3 медалі (1-2-0)
_________________________________________________________________
ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
ЄВРОПА
Чемпіонати Європи:
1) Чемпіонат Європи зі скелелазіння. 4-6 жовтня, Едінбург (Великобританія):
1 золото: Ніка Потапова
1 срібло: Федір Самойлов
Міжнародні турніри (світ + Європа)
1) 16-й міжнародний Білоцерківський марафон. 6 жовтня, Біла Церква:
1 срібло: Дарина Михайлова
2) Чотирьохетапна велогонка «Гран-прі Відня». 10-11 жовтня, Відень (Австрія):
1 срібло: Оксана Клячіна
3) 10-й Міжнародний турнір з тхеквондо «Кубок Школи Спорту 2019». 12 жовтня, Київ:
6 золотих: Молодець Андрій, Гладун, Бойко Кирило, Степуренко Дмитро, Буга Захарій, Король Єва
8 срібних: Матухно Кирило, Салієва Софія, Зектер Поліна, Паденко Карина, Кравченко Тимофій, Нашиван Михайло, Лапшикова Марія, Костецький Дмитро
9 бронзових: Неграй Анастасія, Ніколаєнко Тимофій, Кабанець Влада, Дічковській Іван, Швець-Михальський Михайло, Цимбаленко-Гавріков Федір, Мороз Станіслав, Поліщук Кіра, Симоненко Дмитро
4) Міжнародний 5-й турнір з дзюдо «Kano Cup» серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н. 18-20 жовтня, Рига (Латвія):
1 золото: Максим Гуторов
4 бронзи: Дмитро Максименко, Андрій Базанов, Артемій Олійник, Артем Краснощока
5) 7-мі Всесвітні ігри серед військовослужбовців. 22-27 жовтня, Ухань (Китай):
Легка атлетика:
2 срібла: Віктор Шумік, Анна Плотіцина
1 бронза: Сергій Будза
6) ХХVII Міжнародний турнір - Меморіал Тадеуша Внука з греко-римської боротьби серед молоді U-23. 18-19 жовтня, Пабяниця (Польща):
2 золота: Тарас Крупський, Віталій Андрійович
1 бронза: Василь Панасюк
ВСЬОГО на міжнародних змагання здобуто 35 медалей (8-13-14)
__________________________________________________________________________
УКРАЇНА
Чемпіонати України
1) Чемпіонат України з дзюдо. 3-4 жовтня, Київ:
1 золото: Бекірбек Моргоєв
2 срібла: Дмитро Дерев’янко, Анастасія Чижевська
4 бронзи: Ельдар Пангані, Дмитро Бережний, Алєксєй Моісєєв, Христина Гоман
2) Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років. 7-12 жовтня, с. Поляна (Закарпаття):
1 золото: Мирослава Калiна
1 срібло: Ангеліна Никоненко
3) Чемпіонат України з марафонського бігу. 6 жовтня, Біла Церква:
2 срібла: Дарина Михайлова, Михайло Вихренко
4) Відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту на треку. 28 вересня-3 жовтня, Львів:
3 золота: Оксана Клячіна (2), Ольга Кулинич (1)
3 срібла: Сніжана Фарщук (1), Оксана Клячіна (1), Софія Шевченко (1)
6 бронз: Ольга Кулинич (2), Софія Шевченко (2), Сніжана Фарщук (2)
5) Чемпіонат України з художньої гімнастики серед школярів за програмою кандидатів у майстри спорту та першого дорослого розряду. 3-6 жовтня: Бердянськ:
2 золота: Краєвська Єлизавета, Азза Єлизавета
3 срібла: Тимченко Софія, Вчорашня Юлія, Козубенко Софія
1 бронза: Полякова Діана
6) Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2003-2004 років народження. 9-11 жовтня, Кременчук:
2 золота: Артур Гербич, Данило Грушевий
1 бронза: Кирило Яшкін
7) Перехідний чемпіонат України з боксу серед юніорів 2004-2005 років народження. 7 - 13 жовтня, Одеса:
1 золото: Дмитро Смаголь
2 срібла: Андрій Костенко, Микола Сєров
1 бронза: Дмитро Мага
8) Чемпіонат України з регбі-7. 13 жовтня, Івано-Франківськ:
1 золото: «Збірна Київської області – ДЮСШ Ірпінь»
9) Чемпіонат України з боксу серед юнаків (школярів). 21-27 жовтня, Бердянськ:
3 золота: Єфрем Кудрін, Максим Курбанов, Владислав Лісовий
4 срібла: Альберт Скакунов, Олексій Ковальов, Данило Рибченко, Іван Дементьєв
5 бронз: Артем Конон, Денис Бабик, Руслан Арістанов, Денис Отруба, Максим Михайловський
10) Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. 30-31 жовтня, Ужгород:
1 золото: Юрій Кіщенко
2 срібла: Вікторія Шкурко, Олег Каяфа.
1 бронза: Ярослава Ястреб
Кубки України
1) Кубок України зі скелелазіння. 11 - 13 жовтня, Одеса:
2 золота: Михайло Ткачук, Ніка Потапова
2) Кубок України з тхеквондо. 18-20 жовтня, Івано-Франківськ:
3 золота: Іван Мельниченко, Максим Приймак, Марта Бугрій
4 срібла: Червінська Алла, Олексій Мостовий, Ігор Поєдинок, Ярослава Огійчук
2 бронзи: Ілона Товченко, Андрій Молодець
3) Кубок України з боксу серед студентів. 21-26 жовтня, Горішні Плавні (Полтавська область):
3 золота: Ілля Щучкін, Ельвін Алієв, Данило Мещерін
2 срібла: Павло Павлов, Алі Дагли
Всеукраїнські змагання
1) Всеукраїнський юнацький турнір з боксу «Козацька звитяга». Жовтень, Київ:
1 золото: Сергій Артеменко
ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях здобуто 70 медалей (24-25-21 )
______________________________________________________________
НЕОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
СВІТ
Чемпіонати світу
1) Чемпіонат світу з таїландського боксу серед юніорів. 28 вересня - 6 жовтня, Анталія (Туреччина):
1 золото: Руслан Більський
2) Чемпіонат світу з боротьби самбо серед юніорів та юнаків (до 18 і до 20 років). 11-13 жовтня, Ташкент (Узбекистан):
1 бронза: Богдан Пушенко
3) Чемпіонат світу з сумо. 12-13 жовтня, Осака (Японія):
1 золото: Світлана Ярьомка
1 срібло: Іванна Березовська
4) Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA. 15-19 жовтня, Корк (Ірландія):
5 золотих: Максим Коваленко (2), Лев Качан (2), Ярослава Обручкова (1)
1 срібло: Ярослава Обручкова
1 бронза: Ярослава Обручкова
5) Чемпіонат світу з комбат самозахист ІСО. 17-21 жовтня, Мотервелл (Шотландія):
4 золота: Леонід Кулібаба (2), Людмила Кулібаба (2)
1 срібло: Леонід Кулібаба
6) Чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO. 19-27 жовтня, Сараєво (Боснія і Герцеговина):
1 бронза: Павло Замятін
ЄВРОПА
Чемпіонати Європи:
1) Чемпіонат Європи з бойового самбо. 27-28 вересня, Жешув (Польща):
1 срібло: Олександр Гуляєв
Міжнародні турніри (світ + Європа):
1) Міжнародний турнір з кіокушинкайкан карате “Skarzysko-Kamienna Cup 2019”. 18-19 жовтня, Скаржиско-Каменна (Польща):
3 золота: Андрій Конончук, Андрій Бровко, Даша Загороднюк
6 срібла: Тимофій Стащук, Олег Кушнір, Іван Хижняк, Маргарита Поворознюк, Роман Платошин, Даша Пілявська.
2 бронзи: Ярослав Мисько, Ірина Міхалко.
ВСЬОГО на міжнародних змаганнях здобуто 29 медалей (15-10-4)
__________________________________________________________________________
УКРАЇНА
Чемпіонати України
1) Чемпіонат України з софтболу серед дівчат (до 13 років). Пуща-Водиця, 5-6 жовтня:
1 срібло: Збірна команда Київської області
2) Фінал Кубку України з лижоролерів. 5-6 жовтня, Шостка:
2 бронзи: Анастасія Шабалдіна
3) Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів. 11 - 13 жовтня, Бахмут (Донецька область):
10 золотих
9 срібних
7 бронзових
4) Чемпіонат України серед кадетів з самбо. 27 жовтня, Ужгород:
1 срібло: Ольга Дріг
Кубки України
1) Кубок України зі змішаних бойових мистецтв UF MMA серед дітей, юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. 11 - 13 жовтня, Тячів (Закарпаття):
8 золотих: Анастасія Голінько, Ілля Святун та ін.
7 срібних: Давид Оганов та ін.
8 бронзових: Іван Желізняк, Андрій Черненко та ін.
2) Кубок України з боротьби сумо. 26-27 жовтня, Полтава:
1 золото: Светлана Ярьомка
3 срібла: Марія Степанюк, Анна Скорик, Березовська Іванна
4 бронзи: Антон Плахотник, Тетяна Сіваченко, Наталія Кондратюк, Вікторія Царук
Всеукраїнські змагання
1) Всеукраїнські змагання з лижоролерів пам’яті заслуженого тренера України Ігоря Бушмельова. 5-6 жовтня, Шостка:
3 срібла: Єлизавета Бобровська, Лариса Кондрашова (2)
3 бронзи: Єлизавета Бобровська, Анастасія Іванченко (2)
2) Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Голосіївська осінь-2019». 12-13 жовтня, Київ:
5 золота: Ковальчук Серафім (2), Машков Ілля (1), Теремецький Тимофій (1), Петруняк Тетяна (1)
5 срібла: Ковальчук Серафім (1), Яценко Володимир (1), Теремецький Тимофій (2), Сєрікова Владислава (1)
6 бронз: Князев-Шевчук Артем (1), Татарніков Михайло Ч-18 (1), Драч Іван (2), Петруняк Тетяна (1), Маглич Анастасія (1)
ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях здобуто 83 медалі (24-29-30)
_______________________________________________________________________
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Вересень для спортсменів Київщини: 29 медалей міжнародних змагань та 126 всеукраїнських подіумів
Серпень для спортсменів Київщини: 42 медалі міжнародних змагань та 47 всеукраїнських подіумів
Липень для спортсменів Київщини: 43 медалей міжнародних змагань та 107 всеукраїнських подіумів
Пантеон Героїв спортивного півріччя: здобуто 1289 медалей (Фотогалерея)
Червень для спортсменів Київщини: 36 медалей міжнародних змагань та 189 всеукраїнських подіумів
Травень для спортсменів Київщини: 48 медалей міжнародних змагань та 56 всеукраїнських подіумів
Квітень для спортсменів Київщини: 67 медалей міжнародних змагань та 155 всеукраїнських подіуми
Березень для спортсменів Київщини: 38 медалей міжнародних змагань та 283 всеукраїнських подіуми
Лютий для спортсменів Київщини: 106 медалей міжнародних змагань та 232 всеукраїнських подіуми
Січень для спортсменів Київщини: 26 медалей міжнародних змагань та 53 всеукраїнських подіумів
Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook
Підписуйтесь на наш канал на Youtube
Слідкуйте за нами в Twitter
Вподобуйте нас в Instagram
07.11.2019