Жовтень для спортсменів Київщини: 73 медалі міжнародних змагань та 156 всеукраїнських подіумів

Результати спортсменів Київської області, отримані на міжнародних та всеукраїнських змаганнях протягом жовтня 2019 року.

ОЛІМПІЙСЬКІ, НЕОЛІМПІЙСЬКІ, ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ

ВСЬОГО здобуто 229 медалей (77 золотих, 81 срібна, 71 бронзова):

- міжнародні змагання: 73 медалей (28-25-20)

- всеукраїнські змагання: 156 медалей (49-56-51)

З НИХ:

Паралімпійські види спорту: 9 медалей (4-4-1)

- міжнародні змагання: 6 медалей (3-2-1)

- всеукраїнські змагання:  3 медалі (1-2-0)

Олімпійські види спорту: 110 медалі (34-40-36)

- міжнародні змагання:  38 медалей (10-13-15)

- всеукраїнські змагання:  70 медалей (24-25-21)

Неолімпійські види спорту: 112 медалей (39-39-34)

- міжнародні змагання: 29 медалей (15-10-4)

- всеукраїнські змагання: 83 медалі (24-29-30)

 

 

ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ

СВІТ

Чемпіонати світу

1) Чемпіонат світу з фехтування на візках. 17-23 вересня, Чхонджу (Південна Корея):

1 золото: Сергій Шептицький

(Також золото і бронза у Сергія Шавкуна, - дані містяться в медальному заліку за вересень)

 

Кубки світу

1) Кубок світу з паратріатлону, 5-6 жовтня, Аланія (Туреччина)

2 золота: Аліса Колпакчи

2 срібла: Аліса Колпакчи, Анатолій Варфоломеєв (гайд Роман Король)

1 бронза: Аліса Колпакчи

 

ВСЬОГО на міжнародних змагання здобуто 6 медалей (3-2-1)

 

_________________________________________________________________________

 

УКРАЇНА

Кубки України

1) Кубок України з боччі серед спортсменів з вадами опорно-рухового апарату. 25-29 вересня, Одеса:

1 золото: Владислав Кухта

1 срібло: Василь Гейло

2) ІІ Кубок України з бадмінтону серед спортсменів з порушеннями слуху. 4-6 жовтня, Одеса:

1 срібло: Команда Київського регіонального центру «Інваспорт»

 

ВСЬОГО на всеукраїнських змагання здобуто 3 медалі (1-2-0)

_________________________________________________________________

 

ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ

ЄВРОПА

Чемпіонати Європи:

1) Чемпіонат Європи зі скелелазіння. 4-6 жовтня, Едінбург (Великобританія):

1 золото: Ніка Потапова

1 срібло: Федір Самойлов

 

Міжнародні турніри (світ + Європа)

1) 16-й міжнародний Білоцерківський марафон. 6 жовтня, Біла Церква:

1 срібло: Дарина Михайлова

2) Чотирьохетапна велогонка «Гран-прі Відня». 10-11 жовтня, Відень (Австрія):

1 срібло: Оксана Клячіна

3) 10-й Міжнародний турнір з тхеквондо «Кубок Школи Спорту 2019». 12 жовтня, Київ:

6 золотих: Молодець Андрій, Гладун, Бойко Кирило, Степуренко Дмитро, Буга Захарій, Король Єва

8 срібних: Матухно Кирило, Салієва Софія, Зектер Поліна, Паденко Карина, Кравченко Тимофій, Нашиван Михайло, Лапшикова Марія, Костецький Дмитро

9 бронзових: Неграй Анастасія, Ніколаєнко Тимофій, Кабанець Влада, Дічковській Іван, Швець-Михальський Михайло, Цимбаленко-Гавріков Федір, Мороз Станіслав, Поліщук Кіра, Симоненко Дмитро

4) Міжнародний 5-й турнір з дзюдо «Kano Cup» серед юнаків та дівчат 2007-2008 р.н. 18-20 жовтня, Рига (Латвія):

1 золото: Максим Гуторов

4 бронзи: Дмитро Максименко, Андрій Базанов, Артемій Олійник, Артем Краснощока

5) 7-мі Всесвітні ігри серед військовослужбовців. 22-27 жовтня, Ухань (Китай):

Легка атлетика:

2 срібла: Віктор Шумік, Анна Плотіцина

1 бронза: Сергій Будза

6) ХХVII Міжнародний турнір - Меморіал Тадеуша Внука з греко-римської боротьби серед молоді U-23. 18-19 жовтня, Пабяниця (Польща):

2 золота: Тарас Крупський, Віталій Андрійович

1 бронза: Василь Панасюк

 

ВСЬОГО на міжнародних змагання здобуто 35 медалей (8-13-14)

 

__________________________________________________________________________

 

УКРАЇНА

Чемпіонати України

1) Чемпіонат України з дзюдо. 3-4 жовтня, Київ:

1 золото: Бекірбек Моргоєв

2 срібла: Дмитро Дерев’янко, Анастасія Чижевська

4 бронзи: Ельдар Пангані, Дмитро Бережний, Алєксєй Моісєєв, Христина Гоман

2) Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років. 7-12 жовтня, с. Поляна (Закарпаття):

1 золото: Мирослава Калiна

1 срібло: Ангеліна Никоненко

3) Чемпіонат України з марафонського бігу. 6 жовтня, Біла Церква:

2 срібла: Дарина Михайлова, Михайло Вихренко

4) Відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту на треку. 28 вересня-3 жовтня, Львів:

3 золота: Оксана Клячіна (2), Ольга Кулинич (1)

3 срібла: Сніжана Фарщук (1), Оксана Клячіна (1), Софія Шевченко (1)

6 бронз: Ольга Кулинич (2), Софія Шевченко (2), Сніжана Фарщук (2)

5) Чемпіонат України з художньої гімнастики серед школярів за програмою кандидатів у майстри спорту та першого дорослого розряду. 3-6 жовтня: Бердянськ:

2 золота: Краєвська Єлизавета, Азза Єлизавета

3 срібла: Тимченко Софія, Вчорашня Юлія, Козубенко Софія

1 бронза: Полякова Діана

6) Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2003-2004 років народження. 9-11 жовтня, Кременчук:

2 золота: Артур Гербич, Данило Грушевий

1 бронза: Кирило Яшкін

7) Перехідний чемпіонат України з боксу серед юніорів 2004-2005 років народження. 7 - 13 жовтня, Одеса:

1 золото: Дмитро Смаголь

2 срібла: Андрій Костенко, Микола Сєров

1 бронза: Дмитро Мага

8) Чемпіонат України з регбі-7. 13 жовтня, Івано-Франківськ:

1 золото: «Збірна Київської області – ДЮСШ Ірпінь»

9) Чемпіонат України з боксу серед юнаків (школярів). 21-27 жовтня, Бердянськ:

3 золота: Єфрем Кудрін, Максим Курбанов, Владислав Лісовий

4 срібла: Альберт Скакунов, Олексій Ковальов, Данило Рибченко, Іван Дементьєв

5 бронз: Артем Конон, Денис Бабик, Руслан Арістанов, Денис Отруба, Максим Михайловський

10) Чемпіонат України з легкоатлетичного кросу. 30-31 жовтня, Ужгород:

1 золото: Юрій Кіщенко

2 срібла: Вікторія Шкурко, Олег Каяфа.

1 бронза: Ярослава Ястреб

 

Кубки України

1) Кубок України зі скелелазіння. 11 - 13 жовтня, Одеса:

2 золота: Михайло Ткачук, Ніка Потапова

2) Кубок України з тхеквондо. 18-20 жовтня, Івано-Франківськ:

3 золота: Іван Мельниченко, Максим Приймак, Марта Бугрій

4 срібла: Червінська Алла, Олексій Мостовий, Ігор Поєдинок, Ярослава Огійчук

2 бронзи: Ілона Товченко, Андрій Молодець

3) Кубок України з боксу серед студентів. 21-26 жовтня, Горішні Плавні (Полтавська область):

3 золота: Ілля Щучкін, Ельвін Алієв, Данило Мещерін

2 срібла: Павло Павлов, Алі Дагли

 

Всеукраїнські змагання

1) Всеукраїнський юнацький турнір з боксу «Козацька звитяга». Жовтень, Київ:

1 золото: Сергій Артеменко

 

ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях здобуто 70 медалей (24-25-21 )

 

______________________________________________________________

 

НЕОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ

СВІТ

Чемпіонати світу

1) Чемпіонат світу з таїландського боксу серед юніорів. 28 вересня - 6 жовтня, Анталія (Туреччина):

1 золото: Руслан Більський

2) Чемпіонат світу з боротьби самбо серед юніорів та юнаків (до 18 і до 20 років). 11-13 жовтня, Ташкент (Узбекистан):

1 золото: Богдан Пушенко

3) Чемпіонат світу з сумо. 12-13 жовтня, Осака (Японія):

1 золото: Світлана Ярьомка

1 срібло: Іванна Березовська

4) Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA. 15-19 жовтня, Корк (Ірландія):

5 золотих: Максим Коваленко (2), Лев Качан (2), Ярослава Обручкова (1)

1 срібло: Ярослава Обручкова

1 бронза: Ярослава Обручкова

5) Чемпіонат світу з комбат самозахист ІСО. 17-21 жовтня, Мотервелл (Шотландія):

4 золота: Леонід Кулібаба (2), Людмила Кулібаба (2)

1 срібло: Леонід Кулібаба

6) Чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO. 19-27 жовтня, Сараєво (Боснія і Герцеговина):

1 бронза: Павло Замятін

 

ЄВРОПА

Чемпіонати Європи:

1) Чемпіонат Європи з бойового самбо. 27-28 вересня, Жешув (Польща):

1 срібло: Олександр Гуляєв

 

Міжнародні турніри (світ + Європа):

1) Міжнародний турнір з кіокушинкайкан карате “Skarzysko-Kamienna Cup 2019”. 18-19 жовтня, Скаржиско-Каменна (Польща):

3 золота: Андрій Конончук, Андрій Бровко, Даша Загороднюк

6 срібла: Тимофій Стащук, Олег Кушнір, Іван Хижняк, Маргарита Поворознюк, Роман Платошин, Даша Пілявська.

2 бронзи: Ярослав Мисько, Ірина Міхалко.

 

ВСЬОГО на міжнародних змаганнях здобуто 29 медалей (15-10-4)

 

__________________________________________________________________________

 

УКРАЇНА

Чемпіонати України

1) Чемпіонат України з софтболу серед дівчат (до 13 років). Пуща-Водиця, 5-6 жовтня:

1 срібло: Збірна команда Київської області

2) Фінал Кубку України з лижоролерів. 5-6 жовтня, Шостка:

2 бронзи: Анастасія Шабалдіна

3) Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів. 11 - 13 жовтня, Бахмут (Донецька область):

10 золотих

9 срібних

7 бронзових

4) Чемпіонат України серед кадетів з самбо. 27 жовтня, Ужгород:

1 срібло: Ольга Дріг

Кубки України

1) Кубок України зі змішаних бойових мистецтв UF MMA серед дітей, юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. 11 - 13 жовтня, Тячів (Закарпаття):

8 золотих: Анастасія Голінько, Ілля Святун та ін.

7 срібних: Давид Оганов та ін.

8 бронзових: Іван Желізняк, Андрій Черненко та ін.

2) Кубок України з боротьби сумо. 26-27 жовтня, Полтава:

1 золото: Светлана Ярьомка

3 срібла: Марія Степанюк, Анна Скорик, Березовська Іванна

4 бронзи: Антон Плахотник, Тетяна Сіваченко, Наталія Кондратюк, Вікторія Царук

 

Всеукраїнські змагання

1) Всеукраїнські змагання з лижоролерів пам’яті заслуженого тренера України Ігоря Бушмельова. 5-6 жовтня, Шостка:

3 срібла: Єлизавета Бобровська, Лариса Кондрашова (2)

3 бронзи: Єлизавета Бобровська, Анастасія Іванченко (2)

2) Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування «Голосіївська осінь-2019». 12-13 жовтня, Київ:

5 золота: Ковальчук Серафім (2), Машков Ілля (1), Теремецький Тимофій (1), Петруняк Тетяна (1)

5 срібла: Ковальчук Серафім (1), Яценко Володимир (1), Теремецький Тимофій (2), Сєрікова Владислава (1)

6 бронз: Князев-Шевчук Артем (1), Татарніков Михайло Ч-18 (1), Драч Іван (2), Петруняк Тетяна (1), Маглич Анастасія (1)

 

ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях здобуто 83 медалі (24-29-30)

 

_______________________________________________________________________

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вересень для спортсменів Київщини: 29 медалей міжнародних змагань та 126 всеукраїнських подіумів

Серпень для спортсменів Київщини: 42 медалі міжнародних змагань та 47 всеукраїнських подіумів

Липень для спортсменів Київщини: 43 медалей міжнародних змагань та 107 всеукраїнських подіумів

Пантеон Героїв спортивного півріччя: здобуто 1289 медалей (Фотогалерея)

Червень для спортсменів Київщини: 36 медалей міжнародних змагань та 189 всеукраїнських подіумів

Травень для спортсменів Київщини: 48 медалей міжнародних змагань та 56 всеукраїнських подіумів

Квітень для спортсменів Київщини: 67 медалей міжнародних змагань та 155 всеукраїнських подіуми

Березень для спортсменів Київщини: 38 медалей міжнародних змагань та 283 всеукраїнських подіуми

Лютий для спортсменів Київщини: 106 медалей міжнародних змагань та 232 всеукраїнських подіуми

Січень для спортсменів Київщини: 26 медалей міжнародних змагань та 53 всеукраїнських подіумів

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

07.11.2019

Читати далі
Згорнути