Відкриття воркаут-майданчика в Жоравці. Фото

Жоравка: Сергій Тимофєєв завітав на відкриття workout-майданчика на Яготинщину

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Яготинщина спортивна минулої п'ятниці, 9 жовтня поповнилася черговим об’єктом спортивної інфраструктури - на території опорного загальноосвітнього навчального закладу "Жоравський навчально-виховний комплекс "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) по вулиці Шкільній, 5 в селі Жоравка облаштовано workout-майданчик з тренажерним обладнанням та штучним покриттям за обласною програмою "Київщина спортивна".

 

 

На церемонію відкриття оцінити результати співпраці обласної та місцевої влади завітав начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, який організовував, брав участь та пильнував увесь процес створення майданчиків – від закупівлі спортивного обладнання до його облаштування, що власне і звершилося урочистостями з нагоди його відкриття.

ФОТОРЕПОРТАЖ: Шукайте на фото себе

 

 

“На теренах Київської області діє обласна програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки, яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради. На виконання цієї програма за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією у 2020-му  було закуплено та передано до Жоравки Яготинського району комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування вораут-майданчика на загальну суму 323 533,50 гривень. Зауважу, що будувався майданчик коштом місцевого бюджету. Зауважу, що будувався майданчик власними силами району, за рахунок позабюджетних коштів.

Загалом в рамках проекту із запланованих у 2020-му 46-ти аналогічних майданчиків понад 30 ми вже відкрили з часу послаблення карантину. Будівництво спортивних споруд на територіях навчальних закладів є промовистим показником того, як спорт та освіта вміють злагоджено працювати разом, адже все робиться заради майбутнього — наших дітей», - відзначив Сергій Тимофєєв під час церемонії відкриття.

 

 

WORKOUT-МАЙДАНЧИК УРОЧИСТОСТЕ ВІДКРИТТЯ

Що ж представляє собою сам workout -майданчик? На штучному газоні розташовані 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей за проєктом облаштовані лава та урна.

 

 

"Workout" - це сучасний соціально-спортивний рух, який охоплює все більшу кількість молоді. Основна ідея руху - можливість для тренування свого тіла і духу є завжди і всюди, а різноманіття вправ з власною вагою дозволить підібрати навантаження будь якого рівня складності. Регулярні заняття на спортивних тренажерах для воркауту дадуть відмінний результат у формуванні красивої фігури без зайвих витрат на відвідування спортзалів. Хто займається воркаутом,  не тільки розвиваються фізично, а й зміцнюють силу духу.

 

 

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Завітали на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, ті, кому небайдуже спортивне майбутнє нашої країни - представники Яготинського району, делегати від місцевого самоврядування, господарі нових спортивних майданчиків – учні і вчителі навчального закладу та місцева громада. Так, з вітальним словом до громади звернулися голова Яготинської районної державної адміністрації Олександр Кудрявський із заступником Олександром Васільєвим, побажали спортивних успіхів на нових майданчиках представники бізнесу – компанії «Жоравська нива» та «Агрос-С», розповіла про процес облаштування свого спортивного об’єкту директор Жоравського НВК Світлана Литовченко.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а всім гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

Святково виглядали сама церемонія відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей. Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивного майданчика, малі та дорослі гості свята радо випробували свої сили та вміння на спортивних тренажерах та виконували вправи з вуличної гімнастики на перекладинах. Додамо, що пояснювала можливості кожного тренажера в якості тренерки вихованка школи – адже не так важлива кількість підходів і швидкість, які правильність виконання вправ.

 

 

«Заняття фізичною культурою і спортом сьогодні стають умовою і невід’ємною частиною гармонійного і повноцінного життя. А для того, щоб фізкультура і спорт стали частиною життя, необхідно створювати належні умови. Тому сьогодні відкривається спортивний майданчик, на якому учні школи та мешканці Жоравки зможуть постійно займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я. За такий подарунок ми щиро дякуємо Київській обласній державній адміністрації, Яготинській РДА та колективам «Жоравської ниви і «Агро-С». То ж давайте відповідально ставитися до спортивних подарунків і використовувати їх собі на користь. Любіть спорт, займайтеся спортом і тоді ви проживете довге й щасливе життя, що приноситиме вам тільки позитивні емоції!», - лунало з вуст ведучих на урочистій церемонії в селі Жоравка.

 

 

За яким графіком та з якими умовами функціонуватиме спортивна споруда, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин триває. Проте відзначимо, що на майданчику тренуватимуть своє тіло і дух як вихованці навчального закладу, так і мешканці та гості села.

 

 

Також в рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нового спортоб’єкту Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, проведено робочі наради та зустрічі з громадою – та про це читайте в окремій новині.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2020 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами:

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

 

ФОТОРЕПОРТАЖ: Шукайте на фото себе

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.10.2020

Яготинська РДА
Читати далі
Згорнути