Відкриття воркаут-майданчика в Новій Олександрівці. Фото

Згурівська ОТГ. Відкриття workout-майданчика як приклад ефективної роботи новообраної влади

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

26 листопада на Київщину спортивну, незважаючи на прохолоду, що вже досить сильно нагадує про швидкий прихід зими, з робочим візитом завітав начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Стартом візиту стало врочисте відкриття workout-майданчика з вуличними тренажерами в Новій Олександрівці Згурівської селищної об’єднаної територіальної громади. Облаштовано спортивний майданчик на території опорного загальноосвітнього начального закладу “Новоолександрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" по вулиці Перемоги, 2.

 

 

Що ж представляє собою воркаут-майданчик? На штучному газоні розташувався комплекс з турніків для занять воркаутом та 11 вуличних тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей згідно проєкту облаштовані лава та урна.

 

 

“На теренах Київської області діє обласна програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2021 роки, яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради. На виконання цієї програми за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією у 2020-му  було закуплено та передано до Нової Олександрівки комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування воркаут-майданчика на суму 323 533,50 гривень. Зауважу, що вже будувався майданчик коштом місцевого бюджету», - відзначив Сергій Тимофєєв під час церемонії відкриття.

Також очільник Київщини спортивної наголосив, що загалом в рамках цьогорічної частини обласної програми з 46-ти запланованих за проєктом майданчиків для занять воркаутом на території опорних навчальних закладів Київщини відкрито цьогоріч вже… 45!

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури регіону, проведено робочі наради та зустрічі з громадою. Про це йдеться в окремій новині.

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

На урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, завітав новообраний очільник Згурівської селищної ОТГ Василь Цвик, представники місцевого самоврядування та навчального закладу. Обмеженою була дозволена кількість учасників заходу, які дотримувалися соціальної дистанції та маскового режиму. У зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації в регіоні, на жаль, до урочистостей не змогли долучитися школярики - вони, чемно одягнувши масочки, наблюдали за відкриттяи осторонь.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школам сітки з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління молоді та спорту.

 

 

Також очільник Управління молоді та спорту відзначив Подякою нового голову Згурівської селищної ради Василя Цвика “За активну життєву громадську позицію, неоціненний вклад у фізичний розвиток здоров’я майбутніх поколінь, сприяння будівництву спортивно інфраструктури на території  Згурівської ОТГ”.

 

 

Відзначимо, що будівництво майданчика велося близько дев’яти місяців та за певних обставин не було завершене. Після свого обрання на останніх місцевих виборах новий очільник громади принципово поставив за мету майданчик відкрити, справившись із поставленою задачею за два тижні. Про це заявив сам пан Цвик під час церемонії відкриття. Після дотримання встановлених технічних термінів кінцевої готовності штучного покриття майданчик можна буде експлуатувати.

 

 

За яким графіком функціонуватимуть відкрита споруда в Новій Олександрівці, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин триває. Але відзначимо, що на майданчику тренуватимуть своє тіло і дух як юні, так і дорослі мешканці громади. І тому до мешканців окреме прохання – бережіть та цінуйте спортивний подарунок, спортоб'єкт ще довго слугуватиме вашому фізичному здоров’ю та високому моральному духу.

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2021 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми зводяться 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

ФОТОРЕПОРТАЖ

#Київщинаспортивна

 

 

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

27.11.2020

Згурівська РДА
Читати далі
Згорнути