чемпіонат Європи з сумо, Польща. фото

Збірна України з сумо змусила Європу 16 разів слухати гімн України

Повним тріумфом завершилися континентальні змагання для збірної України з сумо в категорії  U-14 - 14 золотих медалей з 18 можливих, плюс дві золоті загальнокомандні серед жінок та чоловіків. Наші земляки змусили Європу 16 разів слухати гімн України!

Так для збірної команди України завершився чемпіонат Європи з сумо U-14, U-16, U-18, який з 23 по 25 липня приймало польське Седльце (Siedlce).

До медального доробку на континентальній першості долучилися у складі національної команди і представники Київщини.

У віковій категорії до 14-ти років Дмитро Волошановський став чемпіоном Європи.

Іванна Юзефович безперечно стала найтитулованішою в команді Київщини. Виступаючи в категорії до 16-ти років, спромоглася здобути три медалі. Це золото у вазі +75 кг, золото в абсолютній ваговій категорії та бронзу в команді.

Ще дві наші спортсменки відзначилися в U-18. Тетяна Соха здобула бронзу в категорії до 75 кг, а Іванна Юзефович стала володаркою срібла в команді.