Збірна України відправилася на ХІХ зимові Дефлімпійські ігри до Італії

26 листопада відбулися урочисті проводи національної дефлімпійської збірної України на ХІХ зимові Дефлімпійські ігри в Італію.

ХІХ зимові Дефлімпійські ігри  пройдуть з 12 по 21 грудня у італійській Ломбардії, в трьох північних італійських містечках – Мадезимо, Кьявенна, Санта-Катерина-Вальфурва, у підніжжя Бернінських Альп, у долині Вальтелліна і стануть надзвичайною міжнародною спортивною подією світового дефлімпійського руху, - повідомляє Укрінформ.

Зимова Дефлімпіада-2019 буде представлена 6 видами спорту: лижні перегони, гірськолижний спорт, керлінг, сноуборд, хокей та шахи. У головних змаганнях чотириріччя візьмуть участь понад 1000  спортсменів з порушеннями слуху із 40 країн світу. На іграх буде розіграно 36 комплектів нагород у 6 видах спорту. Тільки українці претендують на 19 комплектів нагород.

Як відзначають в Національному комітеті спорту інвалідів України, ці Ігри будуть знаковими для національної дефлімпійської збірної команди, яка вже вп’яте відстоюватиме на Дефлімпіаді честь нашої держави. Символічно, що саме на Іграх в Італії національна дефлімпійська збірна команда України відзначатиме 20-літній ювілей участі українських спортсменів з порушеннями слуху у зимових Дефлімпіадах.

Національна дефлімпійська збірна команда зразка 2019 року - найчисельніша в історії участі України у зимових Дефлімпіадах. В команді - 15 жінок та 19 чоловіків.

Унікальність цієї команди в тому, що до неї увійшли як визнані лідери дефлімпійського спорту України, так і талановита перспективна молодь. Причому, склад команди оновлено більш як на три чверті. Серед них - заслужені майстри спорту України (6 осіб), майстри спорту України міжнародного класу (3 осіб) та майстри спорту України (8 осіб).

Українські дефлімпійці виборюватимуть медалі в 5 із 6 представлених Дефлімпіадою -2019 видах спорту: лижні перегони, гірськолижний спорт, керлінг, сноуборд та шахи.

На ХІХ зимових Дефлімпійських іграх 2019 року Україну представлятимуть спортсмени з 12-ти регіонів України: Донецька, Харківська, Полтавська, Одеська, Дніпропетровська, Тернопільська, Сумська, Львівська, Рівненська, Закарпатська, Київська області та місто Київ.

Київщину представлятимуть четверо спортсменів:

Мандзюк Павло (Бала Церква) - лижні перегони

Нопрієнко Єлизавета (Києво-святошинський район) - лижні перегони

Гайдашевська Яна - керлинг

Опря  Маргарита– керлинг

Зазначимо, що на останніх Дефлімпійських іграх 2015 року наші спортсмени-дефлімпійці показали найкращий результат за всю зимову дефлімпійську історію України, увійшовши в ТОП-4 найкращих команд світу за загальною кількістю нагород та виборовши  8 медалей, серед яких - 5 срібних та 3 бронзових.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.11.2019

Читати далі
Згорнути