Збірна України – віце-чемпіон світу з футболу IFCPF 2019. Фото

Збірна України – віце-чемпіон світу з футболу IFCPF 2019 (Відео)

У вирішальному поєдинку в фіналі чемпіонату світу з футболу збірна команда України поступилися росіянам та стала другою. Бразилія - на третьому місці, зігравши проти Англії 4:1.

Нагадаємо, що світову першість серед спортсменів з ушкодженням опорно-рухового апарату (дцп) з 4 по 20 липня приймала Севілья (Іспанія).

Так, у складі збірної України відзначився голом Сергій Беденок, але цього виявилося мало. Підопічні Сергія Овчаренка та Юрія Тимофеєва, яскраво вигравши усі попередні матчі - практично, "в суху",  - пропустили три м'ячі в свої ворота на вирішальному для команди матчі за титул чемпіонів світу. 1:3 - саме з таким рахунком завершилося принципове протистояння.

Це було досить рівний матч в першому таймі, де Росія відкрила рахунок на 23-й хвилині. Георгій Альбегов був тим, хто порушив оборону України. Незадовго до першого тайму Сергій Беденок забив гол-відповідь.

Після перерви не минуло багато часу, Росія знову скористалася перевагою, Дмитро Миненко зробив 2:1. Остаточну крапку в матчі Ніко Міракішвілі,  забивши з близької відстані. Незважаючи на деякі останні порушення, Україна не змогла забити.

Це вже другий раз за рік, коли Росія обіграла Україну у фіналі великого турніру, після того, як вони стали чемпіонами Європи в Нідерландах у 2018 році.

Склад збірної України: Дутко Тарас (к), Дембік Богдан (Київська область), Романчук Віталій, Шеремет Артем, Беденок Сергій, Кулинич Богдан, Красильников Артем, Симашко Костянтин Трушев Віталій, Княжницький Денис, Каграмянян Едгар, Черниш Ярослав (Київська область), Доненко Іван, Шкварло Іван

ВІДЕО: IFCPF WORLD CUP SEVILLA 2019 – UKR vs RUS

На шляху до фіналу Україна здобула п'ять перемог із загальним рахунком 27:0. 7:0 над Австралією, 10:0 над Іспанією і 2:0 над Аргентиною на груповому етапі, а також 5:0 над Нідерландами у чвертьфіналі та 3:0 над Бразилією у півфіналі).

Зліва направо - Денис Княжицький, Богдан Дембік, Ярослав Черниш (Київська область)