Збірна України перемогла на чемпіонаті світу з хортингу

З 21 по 23 квітня в Даугавпілсі (Латвія) відбувся чемпіонат світу з хортингу серед дорослих, юніорів, кадетів та юнаків у розділах "двобій", "форма" і "показовий виступ". Українські спортсмени посіли загальнокомандне перше місце, продемонструвавши бойовий дух і непереможний характер, в результаті чого завоювавши головний приз змагань.

Кубок за друге місце на турнірі виборола командa Литви, а третє підсумкове місце посіла збірна Латвії.
У масштабних змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів з 15 країн, розіграно 80 комплектів медалей. На відритті змаганнь були присутні почесні гості: перший секретар посольства України в Латвії Руслан Цехов та перший віце-мер міста Даугавпілса Ігор Прелатов.