Збірна України - №1 за підсумками Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

Національна паралімпійська збірна України здобула 36 нагород на першому Кубку світу 2019 року з лижних перегонів та біатлону, що з 12 по 19 січня проходив у шведському Естерсунді. Такий медальний доробок дозволив українцям посісти перше загальнокомандне місце за загальною кількістю нагород та 2-ге - за кількістю золотих медалей після команди США, - повідомляє Міністерство молоді та спорту України.

Найбільший медальний доробок до активу збірної внесла представниця Київської області Олександра Кононова (клас стоячи), на її рахунку три золоті, срібна та бронзова нагороди.

Також медалі до скарбнички національної збірної виборов ще один спортсмен Київської області Григорій Вовчинський (клас стоячи) – золото та три срібла.

Відзначилися ї члени збірної з інших регіонів України.

Оксана Шишкова разом з гайдом Віталієм Казаковим (ураження зору) - золото, чотири срібла та бронза.

Ярослав Решетинський (порушення зору) – золото та дві бронзи.

Людмила Ляшенко (клас стоячи) – два срібла та дві бронзи.

Анатолій Ковалевський разом з гайдом Олександром Мукшином (ураження зору) – дві срібні нагороди.

Василь Кравчук (клас сидячи) – срібло та три бронзові нагороди.

Тарас Радь (клас сидячі) - два срібла та дві бронзи.

Ірина Буй (клас стоячи) – срібна та бронзова нагороди.

Юлія Батенкова-Бауман (клас стоячи) - срібна нагорода.

Богдана Конащук (клас стоячи) – дві бронзові нагороди.

Адріана Капустей (клас стоячи), Олександр Казік разом з гайдом Сергієм Кучерявим (ураження зору), Дмитро Суярко (порушення зору), Віталій Лук'яненко (порушення зору) з Богданою Конашук та Григорієм Вовчинським стали бронзовими призерами змагань.

Вітаємо Національну паралімпійську збірну України з тріумфальним стартом нового року та бажаємо подальших перемог!